Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél, ha a párodról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha a párodról kiderülne számodra, hogy veri a kutyáját?

Figyelt kérdés
2015. aug. 25. 21:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
10%
veri a farkat?
2015. aug. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
Attól függ miért, milyen sűrűn, és milyen okból.
2015. aug. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Csupán szadizmusból.
2015. aug. 25. 21:52
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Otthagynám.
2015. aug. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
83%
Én menekülök, amint valakiben meglátom az agresszió legkisebb szikráját.
2015. aug. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
92%
Nekem is van egy édes csöppségem, el nem tudnám magamról képzelni, hogy a kis törékeny, kiszolgáltatott testét megüssem. Aki kutyát ver, az minden szempontból egy szadista szaralak, nem ember a szememben, és kötelet érdemel a nyakára.
2015. aug. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 opened paradise ***** válasza:
95%
Lapát és vinném a helyedben a kutyát is. Vagy ráhívnám azokat a kedves,benga,motoros állatvédőket.
2015. aug. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
72%
Elvinném a kutyát, aztan jól megverném azt az idióta szemétládát. Barátom... még mit nem, ha ilyet meg tudnék róla, soha többet látni se szeretném. Az olyan ember aki az állatot veri, embert is akárkit agyonvág mindegy az neki mi fajta. El kell zárni az olyat! De elég nagy csalódás lenne. Sajnos a párom pl nem nagy állatbarát. Vagyis semennyire. Mondtam is neki: neked nem való állat. Ha tartunk is, én gondoskodok róla tehát az "enyèm" lesz. Mint a cicám. Hozzám ragaszkodik, de szegény még a Páromhoz is bújna néha, az meg ellökdösi. Veszekszem is rá, hogy milyen szívtelen. Az anyjaék hibája, félre nevelték erősen.
2015. aug. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
90%
Kiderül, hogy a párom egy állatkínzó és én mit tennék? Egyszerű. Hátraarc.
2015. aug. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy felvenném sutyiba kamerára, és jelenteném az állatvédőknek. Aki állatot bánt, azt legszívesebben elverném, mint a kétfenekű dobot.
2015. aug. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!