Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hibáztam ami a kapcsolatom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hibáztam ami a kapcsolatom rovására ment pedig én szeretem! Kinek van igaza?

Figyelt kérdés

A párommal 10hónapja vagyunk együtt mind ketten 18évesek vagyunk. Nekem ő volt a legelső kapcsolatom én előtte még lánynak a kezét se fogtam meg. Neki előtte volt már pár rövidebb kapcsolata de olyan komolyabb nem. Mind a ketten szüzek voltunk. Én nekem ez nagyon fontosvolt és nagyonnagyra értékeltem. Azt tudni kell hogy távkapcsolatban élünk de egyikönk se bulizós és hűségesek vagyunk egymáshoz!!! Nem ez a kérdés...csak elég ritkán tudunk találkozni olyan havonta.


Sajnos vétettem több hibát is. A legelső hogy szexeltünk még a nyáron itt nállunk neki kellemetlen volt ezért abbahagytuk. Én nem mentem el de elég kanos voltam és amikor aludt a kezét odaraktam...bánom tiszta szívemből és ő azt mondja h ez egy undorító és szemét dolog volt tőlem.

A másik ami gond hogy egyszer amikor aludt mármint úgy aludt el hogy simogattam a belső combját és hát amikor elaludt akkor én a lábaközé mentem és úgy simogattam meg néztem(bugyiba volt) erre felébredt és nagyon megharagudott.Meg amikor menstruált akor is felizgatam hogy akarja.

Gond még az is hogy mivel ritkán látjuk egymást én túl sűrűn akarom. A ritkát úgy értsd ha havi egyszer pl legutóbb január 10.-én jöttem el tőle most meg kéthete 3napot voltunk együtt) és én akarom minden nap van hogy többször is(2x 3x)! És volt hogy ezért elkeztem csókolni és izgatni hogy ő is akarja. Az a baj hogy nagyon fáradékony, nem kérdeztem emg minden együttlét előtt hogy akarja-e nem-e fáradt. Őt ez is nagyon bántja.

Utána jött az hogy elkezdett fogamzásgátlót szedni. Ő azt mondta hogy nem akarja hogy benne menjek el hanem majd törölközőre amit alá terítünk. Én tényleg próbáltam mindíg az ő érdekeit nézni én szerettem volna benne elmenni. Felvetettem a dolgok h mi lenne ha megbeszélnénk hogy elmehessek benne de megharagudott hogy még ennyit sem tudok érte megtenni én akkor megmondtam neki hogy úgylesz ahogy kéri!


Amikor találkoztunk ugye már másfél hónapja nem voltam nővel elég hamar elmentem olyan 5perc és rajtam volt benne mentem el ami még csípte is akkor nagyon ideges lett sírt is.


Az a legnagyobb baj hogy nem bírom kielégíteni. Én csinálom neki orálisan szeretem is jól is csinálom úgy mindíg elmegy! De szex közben csak akkor ha izgatja a csiklóját! Hüvelyileg nem. És őt is nagyon zavarja meg engem is hogy nem tud úgy elmenni! Pedig bírom sokáig szinte ameddig akarom és együtt megyünk el csak az ugye csiklói orgazmus és én nem birom kielégíteni hüvelyileg. Én bíztam benne hogy majd összeszokunk de úgy néz ki a hibáim a kapcsolatunk rovására ment.:(

Én próbáltam a maximumot nyújtani, én szeretem, elmegyek hozzá 300km-re amikor csak lehet, minden ünnepre kapott ajándékot. Mindíg próbáltam kedveskedni de sajnos hibáztam és voltak veszekedések nemisegy.


Ez történt 10hónap alatt...én szeretem őszintén és tudom hibáztam! Ő is volt hogy hibázott de ez lényegtelen én vagyok a hibás én! De szerintetek ennyire szar szemét vagyok? Ennyire nemérek semmit?

Lányok! Szerintetek tényleg neki van igaza? Tényleg olyan szemét vagyok hogy ki kelljen dobnia? Hogy nem is érdemlek egy esélyt?


Én tényleg szeretem én komolyan gondolom vele és nem akarom elveszíteni! Hibáztam de hűséges vagyok engem csak ő érdekel a szerelmem! Mégis azt kell halljam hogy én csak az ágyban szeretem meg szexmániás vagyok:(

Tényleg így van?


2010. márc. 10. 19:30
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
Így olvasatlanul azt mondanám,hogy te vagy a hibás.
2010. márc. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 A kérdező kommentje:

De miért ha el se olvastad?


Azt hozzá kell tennem hogy igaza van a páromnak és szinte egész nap akarnám annyira kivánom és régebben volt hogy 3nál többször is rávettem hogy szexeljünk.

2010. márc. 10. 19:35
 3/53 anonim ***** válasza:
szerintem nincs teljes mértékben igaza, de valószinüleg jobb lenne mindkettőtöknek ha végelenne, mert eléggé ugynézki h nem illetek össze, de amugy én neked adok inkább igazat. 18/L
2010. márc. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
Szerintem neked van igazad. Szerintem,ha te csak d*gni szeretnél,akkor közelebbi pipit is tudtál volna választani. Sajnálom,a helyzetedet,de nem tudok mit tanácsolni.
2010. márc. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
Azért nem olvastam el,mert előbb olvasnám el a Háború és békét,mint ezt a monumentális családeposzt
2010. márc. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:

ezért dobott ki? mert felizgattad, meg a combját simogattad?

ha ennyi hibája lenne az összes ffinak a világon minden nő összekulcsolná a kezét :D

örülj hogy dobott, kis hisztérika.. mindenen kiborul, pedig majd` mindent ugy csináltál ahogy kérte..

2010. márc. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
Bocs ,de egy kéynes pics@...
2010. márc. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
Arról nem tehetsz, hogy kívánod egész nap. egyetértek nem illetek össze :S
2010. márc. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:

Kis p*cs papucs vagy. Ennyi az egész, más bajod nincs. :)


Tehát, hogy te is felfogd, h mit mondtam: EZT A CSAJT DOBNI KELL! NEKED!

Olyan nincs, hogy havonta 1x kefélünk. Olyan sincs, hogy baj, ha naponta többször akarod. Ha van csiklói orgazmusa, akkor legyen boldog, sok lány van, akinek semmilyen orgazmusa nincs. Azon kiakadni, hogy a lába közé nyúlsz, vagy hogy a farkadra teszed a kezét szintén abszurd.


Volt már jópár lánnyal dolgom, de ekkora egy szart, mint a te "barátnőd" én még nem láttam. BÁRMELYIK lány sokkal jobb, mint ez a valami.

2010. márc. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 A kérdező kommentje:

Ne mondjatok ilyet róla!!!!

Nem p.csa és nem hisztérika!!! Gondolkodj már mielőtt írsz!!!

Én szetetem és vele akarok lenni!!! Tudom hogy ő az igazi!!! Szeretném ha folytatnánk tovább a kapcsolatot!!! ÉS ne őt szidjátok!!!! Én hibáztam!!! Én vele akarok maradni és változok érte!!! MErt érdemes!!! Érte érdemes!

2010. márc. 10. 19:40
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!