Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Éreztetek már valaha, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztetek már valaha, hogy nem nyújt biztonságot számotokra a kapcsolat? Mit tettetek? Annyira össze vagyok zavarodva, adjatok valami tanácsot

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyok együtt a barátommal, sosem volt nagyon erős a kapcsolatunk, de szeretjük egymást. Heti 1-2x tudunk találkozni, két találkozás között csak keveset beszélünk. Amikor együtt vagyunk akkor igyekszik kompenzálni az esetleges kimaradt dolgokat és akkor általában nagyon jó minden. Viszont nem igazán tisztel olyan értelemben, hogy flörtöl más lányokkal, néha nem igazán érzem, hogy igazán fontos lennék neki. Én főleg a biztonságot kerestem egy párkapcsolatban, kezdetben úgy éreztem, ez megvan, de mára ez megváltozott. Alig lehet számítani rá, folytonos bizonytalanságban élek, hogy tudunk-e találkozni egyáltalán egy adott héten, ezt elég rosszul viselem. Én tényleg szeretem és örülnék nagyon, ha több időt lennénk együtt, de nem tudom, van-e így jővönk és ez is rossz. :/

Volt már ilyen veletek, hogy bizonytalanok voltatok a kapcsolatotokban? Mit tettetek ilyen helyzetben? 19/L



2015. júl. 13. 21:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt csak vele tudod őszintén megbeszélni,mi sajnos semmi többet nem tudunk segíteni..Beszélj vele !
2015. júl. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"sosem volt nagyon erős a kapcsolatunk,"


Ezért.

2015. júl. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Eltudod képzelni vele a jövődet? A leírtak alapján nem igazán, márpedig akkor választ is kaptál a kérdésedre. Ráadásul flörtöl is más lányokkal... Próbáld meg vele megbeszélni hogy ez zavar és legyetek együtt többet, de ha semmi nem változik rövid időn belül, akkor szakíts. Nincs értelme olyan kapcsolatban lenni, amiben nem vagy boldog.
2015. júl. 15. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!