Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Barátnőm volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Barátnőm volt barátját nem sikerül lerázni?

Figyelt kérdés

Próbáltam megalázni, sértegetni, vagy elküld engem a p*tsába, vagy elhumorizálja, vagy emberszámba sem vesz. Írogat barátnőmnek, hogy ő az igazi számára, vágja le magáról ezt a tumort (engem), mert megérti, hogy szüksége van egy mankóra, de ő sokkal több ennél...

Már próbáltam letilttatni innen-onnan, rendőrökkel is beszéltem, azt mondják, hogy amíg barátnőm nem jelenti fel, nem tudnak mit tenni.

Nehogy azt higgyétek, hogy én ilyen tutyimutyi alak vagyok, de egyszerűen ez egy pszichopata állat.


2015. aug. 26. 15:20
 1/5 anonim ***** válasza:
A barátnődnek kéne helyreraknia és letiltania mindenhonnan.
2015. aug. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

és a barátnődnek mi az álláspontja?


22F

2015. aug. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az, hogy ne bántsam, mert érzékeny fiú.
2015. aug. 26. 15:42
 4/5 anonim ***** válasza:

de vége akkor miért nem tud elszakadni tőle?

biztos vagy benne, hogy a barátnőd lezárta?

2015. aug. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Mondd meg a barátnődnek hogy vagy lerázza magáról vagy akkor ne beszéljetek egy ideig. Hidd el ha fontosabb vagy neki, letiltja. Nehogy már sajnálja azt a fiút, aki ócsárolja a barátnőjét...
2015. aug. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!