Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi van, ha 2 év után sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van, ha 2 év után sem sikerül 100%-osan egymásra hangolódnunk lelkileg?

Figyelt kérdés

Júliusba leszünk 2 éve együtt. Átvészeltünk már hónapokig tartó távkapcsolatos szitut is, "barátok" és családtagok fúrkálódásait, akik szét akartak minket választani, halálesetet, nehéz pénzbeli helyzeteket, meg egyéb más nehéz dolgokat. Most már együtt is élünk 8 hónapja egy külön lakásban csak mi ketten. A Pasim 32 éves, én 25. Azt mondja rám, hogy én vagyok Neki a nagybetűs NŐ, szeret nagyon, meg minden. Természetesen én is őt.

Vannak mégis problémáink, amiket nem tudunk teljesen összehozni, hogy jó legyen. Kettőnk közül én vagyok a nyersebb, érzéketlenebb fajta. Hajlamos vagyok néha paraszt lenni, na, mondjuk ki. Tisztában vagyok vele én is. Ő viszont olyan szinten érzékeny, lelkis(nek mondja magát), hogyha pl veszekszünk egy erősebbet, akkor képes napokig kerülni a szexet akkor is, ha előtte már több napig nem voltunk együtt úgy. Lehet, hogy én vagyok az állatias és értetlen, de nem tudom felfogni mi köze egy tegnapi veszekedésnek a ma esti szexhez. Mondta már néhányszor, hogy próbáljak a lelkére is odafigyelni. Én úgy gondolom, hogy a magam módján, próbálok rá odafigyelni . Sokat szoktunk amúgy beszélgetni, mégse jutunk dűlőre, nem értem az ő agyát, ő se az enyémet néha. Én nem vagyok az a nyálazós fajta, én úgy próbálok a kedvébe járni, hogy mindig azt főzöm amit kíván, ha külön megyünk vásárolni és veszek valami ruhát magamnak, sose megyek úgy haza, hogy neki ne vegyek egy pólót, vagy egy bármit amire tudom, hogy szüksége van. Főzök neki, mosok rá, pakolok, takarítok utána és ennyi. Nekem ennyi, én mást nem tudok és nem értem meg 2 év után se, hogy mi az ami hiányzik neki. A szex változó. Néha nagyon jó, néha fásult, kicsit laposabb. Hullámzó. Én szeretem őt, de lehet hogy fejletlen az érzelmi intelligenciám, de mást nem tudok. Nem tudok lelkis lenni, ő meg túlságosan az. Úgyérzem sokszor elbeszélünk egymás mellett, nem tudunk lelkileg teljesen összehangolódni. Szerintem neki valami hiányzik, amit én nem tudok adni. Félek, hogy ez ilyen lassan ölő méreg lesz hosszú távon. Mit lehet ilyenkor tenni? Vagy ez másoknál is így van?


2015. jún. 20. 09:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem fogtok együtt megöregedni.
2015. jún. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem vagytok egymashoz valok, ennyi az egesz. Ket teljessen kulonbozo igenyekkel, belso tulajdonsagokkal soha sem lesztek rendben. Te nem tudsz erzekenyebb lenni, es o sem tud megkemenyedni, ezt nem lehet akarattal csinalni. Ha ilye alap dolgokban masok vagytok, akkor nem sok jot, nem sok idot josolok nektek.
2015. jún. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Volt egy barátnőm aki folyton felhúzta magát, pokróc stílusban, de 5 perc múlva már elfelejtette. Naponta minimum egy ilyen volt. Én meg nagyon nem ilyen vagyok. Addig működött, amíg szerelmes volt, és láttam is rajta. Amíg jött tőle naponta száz szeretlek jelzés, addig egyáltalán nem zavart a napi néhány bunkóskodás.


Ti is két éve vagyok együtt, kezd elmúlni a rózsaszín köd. Már nincs nálatok se meg a sok jó jelzés. Ha nem tudod magad visszafogni, akkor a maradék időben próbáld mutatni hogy szereted, ne a te, hanem az ő nyelvén, hogy érezze. Menj oda hozzá, öleld át, meg ilyenek, nem tudom mit értékel. De ahogy fentebb írták lehet, hogy túlságosan különböztök, és nincs esélyetek.

2015. jún. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát ne haragudj, de itt inkább veled lesz a probléma. Nem lehet, hogy fejletlen az érzelmi intelligenciád, hanem biztos. Az oké, hogy ő a szokottnál kicsit érzékenyebb, de ez csak annyi, hogy ő a normális spektrumon máshol helyezkedik el, te viszont elég érzéketlennek tűnsz, empátiára képtelennek, ami miatt alapvető dolgokat sem értesz meg az emberekkel kapcsolatban. Mégis ki az akinek annyiból áll az élet meg a szeretet hogy főz, mos, takarít a másikra meg vesz neki pólót?? Már az olvasásától is rosszul vagyok, hát még ha évekig így kéne élnem huszonévesen. Elég unalmasan hangzik. Az is normális, hogy amikor az embernek rossz kedve van a veszekedésről, akkor nem tud a szexre hangolódni/felizgulni stb. amit azzal a személlyel kéne csinálnia ráadásul aki miatt rossz a kedve. Mondjuk ez gyakrabban fordul elő nőknél, de egyáltalán nem fura. Az életben a dolgok összefüggnek és nem lehet őket külön kis dobozokba erőszakolni, hogy még véletlen se legyen semmi közük egymáshoz. Hát ez a köze a szexnek a veszekedéshez. Ha nem vagy hajlandó fejleszteni az érzelmeid, akkor miért nem keresel inkább olyat aki hozzád hasonló? Lehet, hogy ez sok területen előny (pl munkában), de mint látod elég sok gondot is okoz.
2015. jún. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!