Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha a csajomnál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a csajomnál ettem, és most annyira fáj a hasam, hogy majd' meghalok?

Figyelt kérdés
Valószínűleg az ott felkínált kaja volt rossz, mert előtte semmi olyat nem ettem, amit eddig nem szoktam. Elmondjam neki, vagy ezzel nagyon megbántanám?
2015. aug. 26. 21:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Mondd el neki, hogy faj a hasad. De tedd hozzá, hogy már a napokban is kicsit rossz volt a gyomrod és szerinted nem múlt még el. Azt ne mondd h a kajától :D
2015. aug. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Kérj citromos vizet.
2015. aug. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Az is megoldás, ha nem reklámozod neki, hogy hamarosan hasmenéssel fogsz a vécére rohanni. :P

Ha pedig megtudja, hogy lehet az ő ételük volt rossz, akkor mi történik? Semmi, előfordul az ilyesmi.

2015. aug. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Minden héten van egy ilyen kérdés. A múltkor a csaj kérdezte, hogy ciki-e, hogy a barátja kedvencét főzte, az meg épp fosik.


Ne mondd el neki, felesleges.

2015. aug. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ha neki semmi baja és gondolom a családja is azt eszi és nekik sincs akkor szerintem nem a kajával volt a gond...
2015. aug. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Szerintem bárhol bekaphattál valami olyat, ezt így nem lehet behatárolni.


De mindegy is.


Majd kérdezz rá egy-két nap múlva, hogy volt-e gyomorpanasza ekkortájt. Azt ha volt, akkor... akkor még gyanúsabb.


Már persze csak ha akkor még élsz. :)

2015. aug. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Amúgy ki mihez van szokva, én is volt, hogy ettem már több háznál töltött paprikát, és volt egy ház ahol viszont borzasztó volt, az ízesítése káosz volt, még másnap is éreztem. De nekik semmi bajuk nem volt mert ahhoz voltak hozzászokva.
2015. aug. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
mondd el, hogy nem vagy jól de ne azzal kezdd, hogy biztos a kajától. Ha véletlenül a családtagjai közül is rosszul lett valaki, akkor nem ártana esetleg orvoshoz menni
2015. aug. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó lenne tisztázni, hogy más is rosszul lett-e, mert akkor orvoshoz kell fordulni. Ha másnak nincs baja, akkor valahol (bárhol) bekaphattál egy vírust.
2015. aug. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Mondd el neki, nehogy megint szart főzzenek rád!
2015. aug. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!