Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan gyermekes nő, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan gyermekes nő, aki azért nem csak a gyerekéről tud beszélni az új kapcsolatában?

Figyelt kérdés

Minden tiszteletem a felelős anyáké. Semmi gondom vele ha egy nőnek van gyereke az előző kapcsolatából. Viszont olyan rossz ismerkedési taktikának tartom, hogy megismerek egy nőt. Randizunk. Aztán gyakorlatilag csak és kizárólag a gyerekéről/gyerekeiről tud beszélni. Sokszor futok bele ilyen "megszállott" anyukákba. Rám és gondolom más férfiakra is ez azért van rossz hatással, mert valahogy az ember úgy érzi, hogy az egész sztori csak a nőről és leginkább a gyerekeiről szól. Az ismerkedés elején már pl cipőboltba menni ahol mutogatja, hogy milyen cipőt vesz a gyereknek. Vagy: második randin mindent elmesél a szülésről. Vagy: egy-két randi után már csak úgy oda szól "gyere már dobj el minket a gyerekekkel" stb stb.

Azt mondják, hogy a nők taktikáznak. Hát ha a nő szeretné hogy a ffi beilleszkedjen akkor a legrosszabb taktika mindjárt az elején elvenni a kedvét az egésztől ezzel a "nyomulással". És mondom, semmi bajom ha felelős anya valaki, de higgyétek el nők, hogy az új pasi, különösen az elején sokkal, de sokkal inkább rátok kíváncsi.

Vajon van nő aki helyén tudja mindezt kezelni?



2015. aug. 27. 04:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, van olyan nő aki ezt tudja normálisan kezelni.
2015. aug. 27. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 omba ***** válasza:
100%
Nekem volt ilyen kapcsolatom, semmi bajunk nem volt... a gyerek amúgy meg elég érdekes téma, ha nem 100% ban az.
2015. aug. 27. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Tudtommal anyukám nem nagyon beszélt rólunk új párjának anno csak annyit, hogy vagyunk és nem akar erről hazudni. Szóval persze vannak.
2015. aug. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Gondolj csak bele, szülés után az anyukáknak a munkáját és a magánéletét is a gyerek tölti ki. Mi a francról beszélne egyébként?
2015. aug. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Max ha kérdez róla valamit, akivel épp randizok, akkor válaszolok rá, egyébként ugyanolyan témákról beszélgetek, mint bárki más.

A probléma az, hogy minden pasi inkább az APÁRÓL kérdez...

2015. aug. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"Azt mondják, hogy a nők taktikáznak."

Már aki. Én például nem taktikázom. Adom magam, aztán vagy kellek úgy, ahogy vagyok, vagy nem. Neked sem kötelességed elfogadni olyan nőt, akivel nem vagy azonos hullámhosszon, ha nem érzed jól magad, akkor jelezd. Mert tudod, néma gyereknek...

2015. aug. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igazából feltétel és elvárás nélkül ismerkedem, de amikor már az ötödik hölgy is olyan erővel tolja az arcomba a témát, akkor kissé megcsömörlik az ember.
2015. aug. 27. 11:43
 8/10 omba ***** válasza:
100%
Sokan meg arról panaszkodnak, hogy alig tudnak randizni, neked meg csak kisgyerekes anyukából volt öt?
2015. aug. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Látod látod? :)))))


Aztán ez se jó mi. Nem vagyok egyszerű mi? :)))



Viccet félre téve tényleg mindenki csak azzal tud foglalkozni hogy igy a gyerek ugy a gyerek. Ezt tiszteletben is tartom de egy kis mértékletes hozzáállás nem lenne rossz.

2015. aug. 27. 15:15
 10/10 anonim ***** válasza:

Én nem szoktam, csak ha kérdezi a párom hogy mi újság a lurkóval. Gondolom, nem érdekli annyira, de rendes tőle, hogy meg szokta kérdezni.

Magamtól max akkor említem ha szóba kerül pl mit csinálok a hét végén, akkor elmondom,mit tervezek a lányommal, vagy néha ha van valami arany köpése a gyereknek, valami vicces és az oda illik akkor elmondom. De amúgy más témákról szoktunk beszélgetni.

2015. aug. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!