Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki lehet boldog úgy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki lehet boldog úgy a kapcsolatában, hogy közben csalja a párját?

Figyelt kérdés
Ha szeretünk valakit, nem csaljuk meg,nem? De ha megcsalja valaki a párját, az már akkor nem nevezhető éppen boldog kapcsolatnak szerintem.
2015. jan. 9. 23:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nem
2015. jan. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Attól ő még lehet boldog; ha szeretünk valakit, tényleg nem csaljuk meg; maga a kapcsolat akkor már nem nevezhető boldognak, mivel egy nagy hazugság.
2015. jan. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet. Legalábbis találkoztam már ilyen önző emberrel.
2015. jan. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Igen. Pl. képzelj el egy 40 körüli sikeres férfit csinos feleséggel, két gyerekkel, jó egzisztenciával. Feleségét szereti, becsüli, szexuális életük is harmonikus, mégis vágyik időnként ebben is egy kis változatosságra.
2015. jan. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Na azt nem mondanám azért,hogy ilyen esetben a férj szereti,becsüli a feleségét. Akkor vele szexeljen csak, mással ne.
2015. jan. 10. 00:02
 6/13 anonim ***** válasza:
igen, az utolsó nagyon jól példázta. ezeket én a legutolsó embereknek tartom különben...
2015. jan. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
valószínűleg magát jobban szereti "természetesen"
2015. jan. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Persze, én is ismerek ilyet. Egyébként mindenki boldog, papa-mama-gyerekek. Szép élet, stabil háttér, cuki gyerekek, csinos és okos feleség aki az ágyban is jó, de apuka szeretőt tart, időnként lecseréli őket, ha már rájuk unt. És a boldogság, a szép élet nem csak a kirakat, közelről ismerem őket, főleg apukát, tőle tudom mindezt, amit fentebb írtam. Én nem támogatom, de látom, hogy lehet valaki boldog, ezért válaszoltam.
2015. jan. 10. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Fish1 ***** válasza:
Látszatboldogság. Kifelé ezt mutatja, de belül egész más van.
2015. jan. 10. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Már megint a férj csalja a feleséget! Mesélhetnék az unatkozó feleségekről!
2015. jan. 10. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!