Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan adjam a tudtára, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan adjam a tudtára, hogy összejönnék vele? (újból. )

Figyelt kérdés

Hát szval elég bonyolult egy ügy, még tavaly jártam úgym. egy sráccal, de az én hülyeségem miatt nem lett belőle komolyabb. (Bonyolult vagyok...)

Aztán most már néha beszélgetünk msn-es, és hogy adjam a tudtára, hogy összejönnék vele? Mert sokáig nem is beszéltünk és most nem tudom eldönteni, hogy csak szimplán barátságos, v mást is akar?


2010. márc. 10. 22:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szia

szerintem üljetek le és mond el neki h mit érzel iránta és h te szeretnéd folytatni...

2010. márc. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hát a legjobb lenne, ha őszintén megmondanád neki, hogy mit szeretnél. Mivel egyszer már ,,jártatok", valószínű hogy megvolt az őszinteség a dologban, úgyhogy ha tényleg komolyan vett téged, akkor meg fog érteni, és meg tudjátok beszélni. Végül is, ha belegondolsz, nem veszíthetsz vele semmit sem... :)
2010. márc. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem, de félek hogy olyan kínos lesz és nem akarok koppanni :(
2010. márc. 10. 22:33
 4/13 anonim ***** válasza:

Pedig csak úgy van igazán sanszod, ha kockáztatsz. Lehet belőle koppanás is, de siker is. Bátraké a szerencse...


Sok szerencsét!

2010. márc. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is kockáztass! Amúgy mi volt az a hülyeséged?
2010. márc. 11. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ne félj a koppanástól. Az előttem szólókhoz csatlakozva: ,,Bátraké a szerencse." Hajrá! :D
2010. márc. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Szóval nem tetszett egy bizonyos dolga és meg is ijedtem, sokszor félek belemenni a kapcsolatokba :(
2010. márc. 11. 20:14
 8/13 anonim ***** válasza:
Milyen dolga nem tetszett?
2010. márc. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
ez fontos?
2010. márc. 13. 13:45
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát a "te hülyeségedről" beszéltél, de most azt mondod, hogy az ő "dolgai"... nem, nem olyan lényeg, csak így nem tudom, hogy ki érezheti sértettnek magát köztetek. Mert ha ő érezhette, de mégis beszélget veled, akkor sztem az ő részéről is OK a dolog!
2010. márc. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!