Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes lennék? Vagy mi ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lennék? Vagy mi ez?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam. Aki szerintem helyes,de ennél többet ugy érzem nem érzek iránta,és valahogy nemis akarok,de mégis szinte állandóan rá gondolok,folyton eszembejut,és vmilyen kényszert érzek h mindennap nézegessem myvipen,akár többször is stb..

Nem érzek semmi olyan dolgot amit mikor szerelmes vagyok, nem remeg a gyomrom,nem ver gyorsan a szivem,semmi ,de mégsem tudom őt kiverni a fejemből.

miért lehet ez?


2010. márc. 10. 22:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Hallottál Schrödinger macskájáról?
2010. márc. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez az a rohadt budos szerelem,ha elkapom ugyis kiherelem

a szerelem csak egy rohadt magjus

2010. márc. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
31%
szerintem f-szhiányod van és most vagy a párzási időszakod csúcsán. te kis bitang-k.rva
2010. márc. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Elsőnek: Te hallottál róla? Mert a paradox érzelmek nem feltétlenül egyeztethetőek össze a kvantum halhatatlansággal.....márpedig a schrödinger macskája kísérlet erről szól :)
2010. márc. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
sztem csak szimplán terhes vagy.
2010. márc. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Kurpi urfi ***** válasza:

Első: hát ez most nem jött össze... :P


Kérdésre a valaszom pedig, hogy szerintem szerelmes vagy csak még magadnak sem vallotad be valamilyen okból kifolyolag.

2010. márc. 11. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
lány vagy fiú vagy? És hány éves vagy?
2010. márc. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!