Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most szerelmes lennék? És ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most szerelmes lennék? És ez mit jelent részéről? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel nem rég ismerkedtem meg. Nagyon jókat szoktunk beszélgetni, nagyon élvezem a társaságát. Külsőre nagyon tetszik, órákig el tudnám nézegetni, holott racionálisan végiggondolva teljesen átlagosan néz ki. Amikor beszélgetünk általában egyfajta izgalom szokott bennem lenni, de mégis el tudom engedni magam. Szerelmes lennék belé?

A másik kérdésről: Amikor találkozunk személyesen néha tök furcsa szokott lenni. Van olyan, hogy kérdezek tőle valamit, vagy ilyenek és nem reagál, csak néz a szemembe két-három percen keresztül, miközben mozgatja a száját (összeszorítja, majd ellazítja). Ez mit jelent? Légyszi normális válaszokat! 18/F


2011. aug. 10. 10:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

"csak néz a szemembe két-három percen keresztül, miközben mozgatja a száját (összeszorítja, majd ellazítja)"


Lélegzik.

Vaagy ilyenkor álmodozik rólad.

2011. aug. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Vagy azon gondolkodik, h mit mondjon. :)
2011. aug. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem van köztetek valami vonzalom. Legalább is amit így leírtál róla szerintem jó pár lennétek legalább is meg lehetne próbálni. Megcsókoltad már? :D Ha ennyire tetszik neked ahogy írtad akkor szerintem próbálkozz be nála biztos nem fog elutasítani :D Beszélgessetek és közben lassan öleld át és nézz a szemébe aztán adj neki egy puszit :) szerintem tetszene neki :D
2011. aug. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
bár ez attól is függ mit kérdeztél tőle.
2011. aug. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat! Még nem csókolóztunk. Amúgy kizártnak tartom, hogy gondolkozna azon, hogy mit mondjon, mert olyankor is volt már ilyen, hogy előtte pörgött a beszélgetés rendesen, és nem is váltottunk témát.
2011. aug. 10. 11:15
 6/12 anonim ***** válasza:

:)ez vicces... tudod ha egy lány folyton a szemed nézi az azért van mert valószínűleg tetszik neki a szemed :D

és az hogy az ajkát összeszorítja vagy harapdálja az azt jelenti hogy arra vár hogy kezdeményezz valamit :) és azért hallgatott el hogy hátha észreveszed már hogy ő is érez valamit irántad... legalábbis szerintem ez így van L/15 :) remélem segítettem ezzel

2011. aug. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Utolsó: Remélem igazad van. Épp most hívtam el randizni, délután találkozunk. Ha minden jól alakul, akkor kezdeményezek nála. :) Köszi! :)
2011. aug. 10. 12:16
 8/12 anonim ***** válasza:

12:02-es vagyok :)

remélem össze jön a dolog :) szurkolok :)

2011. aug. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi az összes választ! Tegnap délután elmentünk randizni (elvittem fagyizni, utána pedig kiültünk a parkba),és megint előjött ez az a szemembe nézős dolog. Ekkor megöleltem közelebb hajoltam hozzá és megcsókoltam, ő pedig átkarolta a nyakam és viszonozta. :D Amikor pedig abbahagytuk azt mondta, hogy: Szeretlek. :D Utána pedig már szinte egész végig összebújva/ölelkezve voltunk. :D Megszámolni sem tudnám, hogy hányszor csókolóztunk, meg hány puszit adtunk egymásnak. :D Tök jó, életemben először csókolóztam olyannal, akihez nem csak testileg vonzódok. :D
2011. aug. 11. 10:01
 10/12 anonim ***** válasza:
Grat :) húúúú se jó neked :D Ezt én is szeretném átélni :)
2011. aug. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!