Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fertelmes érzés? Az! Vajon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fertelmes érzés? Az! Vajon ezt most miért kellett?

Figyelt kérdés

Volt páromtól ezt az smst kaptam:


"...ahogy téged sem szerettelek sohasem. Fogalmam sincs, hogy mit láttam bármikor is benned..."


A történet hosszú, én mindenben kiszolgáltam őt, ha elment, hát elment, de muszáj volt ezt így a megtudnom, egy hónappal a szakítás után??... Hogy minden hazugság volt...


24/L


2010. márc. 11. 01:45
 1/10 anonim ***** válasza:
94%

Túldramatizálod a történetet.

Egyszerű, célzatosan bántó jellegű lerázó szöveg.Ha nem tetszett volna benned neki valami, (ha más nem, a szex) akkor nem lett volna veled.

1 hónap telt el a szakításotok óta és még ezen rágódsz?

Ki a vihart érdekel az, hogy miért volt veled azelőtt?

Röhögj rajta egyet és lépj tovább.

2010. márc. 11. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
ne vedd komolyan csak arcoskodik...egyeteertek az elottem iroval tenyleg nem lett volna veled ha nem lenne benned semmi jo!!! fel a fejjel hagyd a fenebe:D
2010. márc. 11. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi,igazatok van,csak szíven ütött.
2010. márc. 11. 02:02
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
akkor sem szabad butan gondolkodni, hagyd nagykepuskodjon. biztos kapsz magadnak hamar egy inteligensebb fiut!!!!
2010. márc. 11. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%

nyilván mazochista és azért volt együtt veled :DDDD


különben csak be akart szólni, ennyi az egész. nem kell vele foglalkozni.

2010. márc. 11. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
63%

Én visszaírnék neki,hogy "kár hogy nem volt nagyobb a farkad,talán úgy még szerettelek volna:D "

amúgy meg ne foglalkozz vele:) jobb ha nem írsz neki semmit,és teljesen ignorálod,az fáj majd neki a legjobban,de ha nem fáj úgyis jó.Lépj tovább mielőbb!Új ruha,új haj,új smink,foglalkozz magaddal kicsit és bulizz a barátnőkkel:)23L

2010. márc. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%

Igaza van 09:09-nek! Csakazértis legyél boldog! Az csak kamu, hogy nem szeretett. A legjobb védekezés a támadás... Fáj neki rohadtul és azt akarja, hogy neked még jobban fájjon. Ne reagálj rá, ne akarj bosszút állni, mert az gyerekes dolog!

Fel a fejjel! ;)

2010. márc. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

meg akar bantani csak azert irta ezt a szoveget,de ahogy mar mondtak,ignor a listan,es szamodra megszunik letezni ez fog fajni majd neki a legjobban.


en 21f vagyok dobott a baratnom egy masikert,osszevesztem vele de kegyetlenul,egymas halalat kivantuk,utanna nem valaszolt sms eimre,hivtam nem vette fel,ignort adott,de az fajt a legjobban hogy nelkulem is jol erzi magat,ezt nem mondtam el neki,de kertem bocsanatot,konyorogtem neki,amit soha senkinek nem tennek meg,azota jol egyezunk megint.

2010. márc. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ez nem más, mint mentegetőzés, önmosogatás, vagy nem is tudom, hogyan tudnám kifejezni. Szóval ő most próbálja megmagyarázni a bunkóságát. Érted? Mert tudja, hogy bunkó volt veled, tudja, hogy nem volt tisztességes, és ha bemagyarázza magának, hogy nem is szeretett, mint egyfajta önigazolás, akkor megnyugszik a lelke.

Velem is volt már ilyen, volt egy srác, akit nagyon szerettem, úgy éreztem, ő is engem. De megváltozott minden, vagyis inkább ő változott meg, és egy 2 hetes szünet után szakított. Pontosabban nem is a szünet után közvetlenül, hanem még megpróbáltuk mégegyszer, vagyis inkább megpróbáltuk megpróbálni, de csak küszködés lett...

Pár (1-2) hónappal később megszakított velem minden kapcsolatot, és olyan levelet írt nekem, amit azóta sem tudtam elfelejteni. Hogy ő magának is hazudott, hogy ő engem sose szeretett, és hogy ő már tovább lépett, és nekem is ezt kellene tennem, hogy ő nem akar már többé semmit tőlem, hogy nem is tudja, egyáltalán mit akartam, mit kerestem az életében, meg ő az enyémben, és ehhez hasonlók. Hiába akartam vele megbeszélni, hajthatatlan maradt, nem reagált, számomra megszűnt létezni,vagyis én szűntem meg létezni az ő számára.

Azóta eltelt 2 év, és most már őszintén mondja, hogy tudja, hogy bunkó volt velem, de nagyon fáj neki, és hogy én voltam az egyetlen, aki megértette őt, és kitartott mellette, de ő mégis eldobott magától, és hogy mennyire hülye volt, hogy hagyott elmenni... Ugyanakkor nem csinálná vissza, nem kezdené újra velem, de beismerte, hogy nem volt helyes, amit tett.

Baráti a viszonyunk, de egyikőnk se fogja elfelejteni a régi sebeket.

Szóval szerintem a te esetedben is erről lehet szó: most így próbálja menteni magát, akár a felelősség alól. De majd idővel rájön, hogy balek volt.

23L

2010. márc. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy írtatok,így mostmár másképp látom. Sokat segítettetek! :-)
2010. márc. 11. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!