Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért álmodik arról egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért álmodik arról egy kapcsolatban lévő lány, hogy ezzel-azzal szexel?

Figyelt kérdés
Az én barátnőm is rendszeres volt az ilyesmi, barátaim is meséltek ilyet, szóval úgy látom ez egy viszonylag gyakori jelenség. Engem ez nagyon zavart, én nem álmodtam ilyeneket. Annyit még hozzá tennék, hogy a szex jó volt, viszont tudni kell, hogy a barátnőm még előttem évekkel sokkal extrémebb szexuális életet élt. Bár az álmaiban tudtommal az extremitás nem jött elő, csak más emberek.

2015. aug. 28. 09:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Azért, ha ez rendszeres akkor arról van szó, hogy valamit nem kap meg otthon.

Egyébként a kérdésben a válasz, előtted extrém volt, most meg korlátozva van.

2015. aug. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, akkor jól gondoltam. Talán azért is írtam bele, hogy sejtessem az én elméletemet. Részben emiatt is szakítottam vele (bár komolyabb oka is volt), mert én konzervatívabb vagyok nála, azt nem tudom neki nyújtani, amit ő akar, sőt, kicsit megalázónak is éreztem, hogy nekem teljesen kielégítő ő, mint szexuális partner, de neki én viszont csak megelégedés vagyok az extrém múltjához és igényeihez képest.
2015. aug. 28. 10:40
 3/3 anonim ***** válasza:
Jól tetted, csak a baj lett volna belőle idővel.
2015. aug. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!