Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, mit mondjak a barátomnak ilyen esetbe?

Figyelt kérdés
Párommal 1,5 éve vagyunk együtt... az eset ugy kezdödött hogy elmentünk a barátaival egyett bulizni. egész jó volt az este minden happy volt mindenkivel kedves jóarc voltam. Egyszer csak a legjobb barátja a páromnak elkezdi mondani hogy "mennyire ellenszenves vagyok neki meg hogy csak a párom miatt kedves velem semmi közös nincs bennünk elveszem töle a barátját " és ezen kicsit nagyon berágtam rá ... elindult a "jóbarát"-hoz de én utközbe inkbb elmentem egy ismerösömhöz hgy ott alszok... reggel már kaptam az oltást a páromtól hogy mért reagáltam igytök gáz voltam nem aakart bunko lenni velem a srác meg jó kis önképet alkottam magamról hogy most nagyon haragszik látni se akar meg semmi ... jó bevallom leis tojhatam volna ezt de nagyon rosszul esett és azt szeretném kérdezni hogy szerintettek mit irjak a páromnak hogy észre vegye az én szemszögemet is ... és hogy ez nem ő felé irányul nem csesztetni akarom csak hogy értsen meg ... és hogy rossz hogy kicsit se állt mellém
2015. aug. 28. 11:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Mondjuk így, ahogy nekünk leírtad?:D A barátod barátjának a hozzáállásával van a fő baj szerintem, a barátod meg azért reagált így, mert csak a barátja szemszögéből hallotta az érveket érzéseket, de gondolom neki is rosszul esik a dolog csak nem mondja.
2015. aug. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!