Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit mondjak a barátomnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak a barátomnak, hogy elhagyjon?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem, de nem lehetünk együtt (több okból kifolyólag, amit most nem szeretnék kifejteni, de főként családi viszály az oka). Volt már,hogy elvesztettem bennünk a reményt, és sokat veszekedtünk emiatt, de végül mindig együtt maradtunk.

Viszont most már tényleg nem egészséges így együtt maradnunk. Valamit ki kell találnom, hogy el tudjon engedni. Mi lenne a leghatásosabb?


2015. febr. 17. 06:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
26%

Mond neki hogy megcsaltad több pasival.

Ez elég szarul fog esni, de nem hiszem hogy együtt maradtok utána.

Jobb ha te mondod ki a szakítást, ez is sz*r de mégsem annyira.

2015. febr. 17. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Igen, erre a megcsalós dologra én is gondoltam, viszont tudom, hogy ebbe beleroppanna, és nem szeretném tönkretenni.

2015. febr. 17. 06:40
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Az lenne a leghatásosabb, ha őszinte lennél, idióta!


"Ne haragudj Béla, de én ezt nem tudom tovább folytatni. Nem vagyok boldog, és belefáradtam már ebbe az egészbe. Sajnálom, hogy így alakult, én sem érzem túl jól magam, de tovább kell lépnünk, mindkettőnknek. Kérlek ne is folytassuk most ezt a beszélgetést, mert semmivel sem tudsz meggyőzni a folytatásról. Köszönöm a szép hónapokat, neked a továbbiakban csak szépet és jót kívánok!"


Majd felállsz, elköszönsz és elmész.


Miért akarsz mindenáron valami kamut kitalálni? Miért rendítenéd meg a bizalmát az emberekben azzal, hogy azt mondod megcsaltad? Volt egy barátnőm, akiről tényleg nem gondoltam volna, hogy valaha képes lesz ilyesmire, de mégis megcsalt, hülyének nézett egy csomó ideig. Igenis bizalmatlanabb lettem emiatt. Ezt feleslegesen nem szabad előidézni. Túl fog lépni rajtad, egy titka van: szakítsátok meg a kapcsolatot. Nincs smsezgetés, emailezgetés, stb.

2015. febr. 17. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Mindenki pótolható!

Nem fog utánad sírni ne aggódj!

Mond meg nyíltan és kész!

2015. febr. 17. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Kössz a leidiótázást! :) De mint ahogy írtam is, szeretem őt, tehát olyanról szó sincs, hogy nem lennék boldog mellette.

Viszont ha a szakítást csak azzal indokolnám meg, hogy "elegem van ebből, meg nem folytathatjuk", az nem lenne elég neki. Azért szeretnék kitalálni valami fájót, hogy meg tudjon utálni, és tényleg elhagyjon miatta.


Lehet, hogy furán hangzik,főleg így, hogy nem tettem közzé az ellenünk szóló dolgokat, de valóban tanácsra lenne szükségem.

2015. febr. 17. 07:18
 6/13 anonim ***** válasza:
"utállak"
2015. febr. 17. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ha elég neki, ha nem, ez van.

Érzelmekkel kapcsolatban senki sem várhat racionális érvelést, ezt be kell látnia! A "már nem vagyok boldog" és a "nem akarom folytatni" teljesen jó érvek. Ezért írtam, hogy mondd el neki, ne is kérdezgessen, mert szilárd az elhatározásod, és megmásíthatatlan a döntésed. Állj fel, és menj el. Ennyi.

2015. febr. 17. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Opsz, a "boldogos" dolgot akkor ne mondd. Azt is meg kell értenie, hogy egy kapcsolathoz a szerelem önmagában édeskevés, a többi dologban nem passzoltok, ilyen egyszerű a helyzet.
2015. febr. 17. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
mióta vagytok együtt és hány évesek vagytok? ez így gyermeteg, aljas és szánalmas megoldás lenne. ha külső hatás miatt elveszítenéd, akkor nem is szereted igazán.
2015. febr. 17. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Még mindig az őszinteség a legegyenesebb út, mindenféle hazugság helyett ...
2015. febr. 17. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!