Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam el itthon, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el itthon, hogy van baratom? L/20

Figyelt kérdés

Tudom kisse fura kerdes de 20 ev alatt sose volt komoly baratom.

Nemreg megismertem egy fiut akivel jol alakulnak a dolgok csak itthon nem tudom, hogy hozzam fel a temat.A szuleim sosem kerdeztek van e valaki, es nem tudom azert van ez mert nem orulnenek vagy talan csak vartak,hogy ha majd lesz ugyis elmondom.

Ilyen teren nem jo a kapcsolatom veluk, felek mit szolnanal, nagyon gyerekkent kezelnek meg!Segitsetek



2015. aug. 28. 16:55
 1/3 anonim ***** válasza:
...van barátom.
2015. aug. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mutasd be nekik es akkor megtudják

Először amugy anyáddal beszélj ő meg elmondja majd az apjuknak:D


Mond neki:anyu valamelyik nap eljönne a barátom nem baj ugye?

Utána ugy is kifaggat

2015. aug. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Happy Man válasza:

Nem feltétlen kell bemutatni, főleg ha neked ez nehezen megy otthon, mint téma is.

Mivel felnőtt vagy, nem feltétlen kell az orrukra kötni a dolgaidat. ha a barátod felhozza, hogy bemutathatnád otthon, az más kérdés.

Ne csinálj ebből ügyet! Ha szóba kerül és görcsök nélkül tudsz róla beszélni, mondd el, de erőltetni nem kell!

Persze ha már az eljegyzésre kerülne sor, azt azért feltétlen mondd el nekik!

2015. aug. 29. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!