Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom most épp kávézik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom most épp kávézik lányokkal, én meg itthon tanulok, hü|ye vagyok amiért ez nagyon felhúzott és bánt? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Jól esne pár tanács, vagy akármi hogy hogyan nyugodhatnék meg.

Az eszemmel tudom,hogy ebben nincs semmi kivetnivaló,semmi extra,ismerősei és csak beültek a kávézóba, de a lelkem mélyén nagyon idegesít,és amikor megtudtam hirtelen felment a pumpám.Persze neki ezt nem mutatom...Én se szoktam más fiúkkal elmenni.


Mikor összejöttünk tudtam,hogy van pár lány barátja...de én sosem tudtam velük kijönni,teljesen az ellentéteim.Még múltkor mondta,hogy már nincs is szüksége rájuk,meg tök kellemetlen neki más lányokkal menni bárhova is,ha nem vagyok ott nem is érzi jól magát....

Ez jól esett,és pár hétig nem is volt...most meg hirtelen megint szüksége lett rájuk,inkább ez esik rosszul.

Félre ne értsétek,nem akarom korlátozni a szabadságát,nem is hisztizek neki,se semmi de annyira rosszul tud esni...tudom hogy később fel fog hivni s most olyan érzésem van hogy nem akarok beszélni vele.

Nagyon hülye vagyok?

Kérlek írjatok valami normálisat:/

19L


2015. márc. 2. 18:25
 1/9 anonim ***** válasza:

Én is gyűlölném.

Lehet, hogy hárpia vagyok, de én ezért balhéznék, vagy gyerekesen bosszút állnék.

Tudom én is, hogy nem ez a megoldás, de számomra az sem tűnik annak, hogy nyeljem a békát folyamatosan és titkoljam, hogy mi fáj. Alternatív megoldásokat szeretettel várom én is.

2015. márc. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
jaj legalább nem vagyok egyedül..de azt sem akarom,korlátozva érezze magát mellettem szóval nem tudom mit csinálhatnék.
2015. márc. 2. 18:28
 3/9 anonim ***** válasza:
Úgy néz ki holnapra végre kész lesz az autóm, már nagyon ideje mert már 1 hete szerelőnél van.
2015. márc. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Hát örülök neki....

Kösz,látom ennyi segítőkész ember maradt az oldalon :(

2015. márc. 2. 18:35
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem is folyton ezt játszotta a barátnőm, mikor péntek szombat este tanultam ő meg elhúzott bulizni és még cukkolt is vele, h mennyi srác lesz ott. Meg volt h megkért erre-arra, hogy csináljam meg a gépét ilyesmi, és olyankor húzott el srácokkal bulizni. Na az már nagyon kiakasztott.

Igazából addig csinálta amíg a sarkamra nem álltam és elkezdtem keményen bánni vele. Megmondtam kerek perec h ez így nem megy tovább. A kemény szex is működött, amikor dühös voltam rá. Végül rájöttem, h csak azért ingerel, mert nem bír magával, és szinte igényli, hogy durvábban helyre tegyem. Azóta persze, ragaszkodik hozzám, és eszébe se jut ellenekezni. Bosszúból meg megcsináltam vele fordítva ugyanezt néha. Abból tanul a legjobban az ember.


22/F

2015. márc. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem beszéld meg vele, hogy téged ez zavar és legyen szíves vagy veled együtt találkozni velük, vagy ne.

Beszéljen velük fb-n vagy akármi.

Szerintem az, hogy elfojtjuk azokat,amik zavarnak, csak később még nagyobb bajhoz vezethetnek. Plusz én nem is bírom magamban tartani. :D

2015. márc. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi a témával kapcsolatos válaszokat!

Adjam vissza?Üljek be én is fiúkkal valahova?De igazából nincsenek ilyen haverjaim...fiúk akikkel beszélgetek általában osztálytársaim...

Ha meg azt mondom,hogy vagy velem vagy sehogy,nem túl 'lekötött'egy fiúnak?:(

2015. márc. 2. 18:42
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem kell ehhez fiú ismerős, menj el pár barátnővel bulizni olyan helyre ahol tapadnak rátok a kanok.
2015. márc. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Huuu,én is teljesen ugyanilyen vagyok! Tudom,hogy nincs okom féltékenykedni,meg szabadság stb,de mégis zavar,hogy nem velem van...:/Szerintem ha visszaadod,az nem feltétlenül jó,vagyis mikor én csináltam ezt,akkor közben rossz érzés volt,hogy most a barátom is úgy érzi magát mint én X nappal ezelőtt,és nem akartam hogy szomorú legyen. Szóval szerintem inkább mondd el neki,ugyanúgy mint nekünk: őszintén,hogy mi bánt,meg hogy miért,és biztos meg fogja érteni:)
2015. márc. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!