Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ma titokban kilestem, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma titokban kilestem, hogy a párom egy Zsuzsa nevű nőnek írt levelet és úgy szólította meg, hogy Kedves Zsuzsika. A nőt történetesen én is ismerem. Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

2015. aug. 29. 20:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%
Én leállnék a kényszerképzetek gyártásával. :D
2015. aug. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nem kényszerképzet. Láttam a levél megszólítását és a címzettet.
2015. aug. 29. 20:25
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Megnézném Csernus Imre féltékenység és önbizalomhiány című előadását popcornt zabálva
2015. aug. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Miért Zsuzsikázta le?
2015. aug. 29. 20:26
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

És akkor mi van? Címezze úgy, hogy:


Zsuzsi, te f...cibáló!

bla bla blabla bla blabla....


???

2015. aug. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van olyan felettesem, akinek az a beceneve, hogy Esztike. Mindenki így hívja Pl ha neki írok, így szoktam kezdeni a levelem (ahogy mindenki más is): Kedves Esztike!
2015. aug. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Én megesküdtem volna hogy így kell írni nem hivatalos levelet.
2015. aug. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Szoktak így finomkodni meg kedveskedni. A kedves Zsuzsa nem elég nyalizós. Ezek az általános "nyalizó-formák". Ő így szocializálódott, ebben nevelkedett fel, hogy túlnyaliztak mindent a felnőttek körülötte. Ezt látta maga előtt, pl hogy mikor telefonban puszilja X-et és Y-t, bele sem gondol, hogy ez mit jelent, csak mondja, mert formaság, meg így szokta meg. Szóval szerintem, hogyha minden rendben van köztetek, nem kell mögé túl sokat gondolni feltétlenül. Ez csak ilyen kis szívélyes kis, "kimutatom, hogy milyen cuki vagyok veled, hogy lásd, hogy nagyra tartalak, és értékellek téged" Szóval szerintem nem feltétlenül jelent ilyesmit, hogy pl megcsal.
2015. aug. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
83%
*szimat* *szimat* *gruppenszag*
2015. aug. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

oh, nálunk a munkahelyen (közalkalmazotti szféra, ötvenes háziasszonyok) mindenki Zsuzsika meg Dórika.

De a legjobb benne, hogy amúgy meg egyfolytában egymást anyázzák a hátuk mögött. Ennyit a becézésről.

És igen, ott a levelet mi is így írtuk, hogy Zsuzsika meg Rózika..

2015. aug. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!