Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A Párom titokban társkeresőre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Párom titokban társkeresőre regisztrált normális ez?

Figyelt kérdés
Tegnap elöttem belépett egy emailre, én meg pont mögötte álltam és láttam hogy csak egy bizonyos társkereső oldaltól kap üzeneteket, rákérdeztem először tagadta az egészet meg hogy régi. Utánna bevallotta hogy nem régi és januárba töltötte fel rá a képeket. Azt mondta h csak azért regisztrált hogy megnézze milyen nők vannak fent és reg.nélkül nem lehetett, de hogy mar le is törölte magát. Mit gondoljak?
2015. márc. 12. 02:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ne bizz benne,ha van egy csepp eszed :/
2015. márc. 12. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
És miért kíváncsi az ottani nőkre? Gyanús...
2015. márc. 12. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen tiszteletlensegnel kijar nehany jo eros pofon. Emlekezetesen eros legyen. En gondolkodas nelkul kirugtam annak idejen egy (3,5 eves kapcsolat) elettarsam. Pont ilyen eset volt. Ne foglalkozz azzal a pasival tobbe! Csak vesztegeti az idod. Inkabb regelj Te is es rogton talalsz mast.
2015. márc. 12. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit gondoljak,kitudja miről nem tudok még. És vajon ezentúl mire számíthatok?
2015. márc. 12. 02:59
 5/19 anonim ***** válasza:
Nem. Korbácsot neki ! :-DD
2015. márc. 12. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Rugd ki azonnal.
2015. márc. 12. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
12%

Mindig a hapsi a hibás, mint most is látjuk...

Azért jó lenne, ha önvizsgálatot is tartanál, hogy miért történhetett ez meg: tettél/nem tettél-e olyat, ami ezt válthatta ki nála.

2015. márc. 12. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
14%
igazat adok az előttem szólónak..
2015. márc. 12. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Na a két utolsóra ne hallgass... Soha nem a megcsalt, vagy átvert fél a hibás. Lehet, hogy van elgondolkodni valód, de ha valamit rosszul is csinálsz, előbb illik megbeszélni veled, vagy elhagyni.

Normálisnak amúgy nem normális... igazából két dolgot tehetsz. Hagyod, vagy nem hagyod és kidobod, mert ennyinél nem áll meg. (tapasztalat)

2015. márc. 12. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%

Jó vagy az ágyban?

Lehet nem kap meg mindent amit szeretne...

(popószex vagy egyéb dolgok)

Nem hiztál mostanában el? :-)

2015. márc. 12. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!