Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tegnap lett vége. Félek hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap lett vége. Félek hogy nem tudom újra kezdeni. Még kezdő vagyok ebben a dologban. Mit gondoljak?

Figyelt kérdés
szóval tegnap lett vége egy majdnem 3 éves kapcsolatomnak. Nagyon eldurvult a helyzet, utcán kiabáltunk egymással stb. És úgy döntöttem nem teszem tönkre az életem, és inkább szakítok. De olyan rossz felfogással vagyok a pasikról. Pl. sosem találom meg az igazit, aki kedves aranyos velem és megért és nagyon odavan értem bármit megtenne értem és szépen boldogan élhetnénk egész életünkben és nem csalna meg. De ha még ez a gondolat vígasztalna akkor könnyebb lenne elviselni a szakítást, hogy érdemes várnom egy férfira, aki megadja ami kell. De tudom hogy ezek csak álmok, nincs ilyen. Vagy ha lenne is akkor is úgy hogy elöbb-utóbb vége lenne. Minden házasságnál ez van. Mit gondoltok erről? Jól vélekedem?
2010. márc. 11. 13:03
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
na meg mindegyiknek szinte a szex kell csak. Meg nekem ő volt az első, vele feküdtem le először. És félek ha lesz más akkor rá gondolnék és nem menne.
2010. márc. 11. 13:04
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem simán találhatsz olyan pasit, aki szeret , megbecsül végig! Ne általánosíts! :D
2010. márc. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ne nyafogj, várj, lesz még pasi bőven :)
2010. márc. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
De neki cska egy kell:)
2010. márc. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
nem hiszem. itt vagyok 18 és csak ő volt. Biztos nem vagyok szép. És nem nyafogok.
2010. márc. 11. 13:12
 6/15 anonim ***** válasza:
hol laksz?
2010. márc. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
mert?
2010. márc. 11. 13:14
 8/15 anonim ***** válasza:

mindenképp időre van szükséged mielőtt új kapcsolatba belemész ez tény

nem hinném azonban hogy jól vélekednél. tudod mindig vannak kivételek. nővérem 17 évesen megismert egy pasit most 29 éves házasok és van 2 gyerekük. tündérmese mi és mások is vannak akiknek ilyen jól összejön. olyanok is akiknek nem. ez azonban nem szabad hoyg elvegye a kedvedet tőle. igen megszívtad na és megint megszívod na és? az ember gyakran csalódik az életben de erősnek kell lennie és túllépni rajtuk vagy legalább próbálkozni, remélni hogy na most majd ez összejön. ha nem sikerül akko is tapasztalsz élsz új dolgokat új érzéseket ismersz meg. nem ülhetsz egy szobában bezárkózva mindenki elől hogy majd öregkorodra azt mondd hogy milyen hülye voltam hogy meg sem próbálta.

tudom hogy nehéz én első párommal való szakításon 2 év után sem tudtam túllépni teljesen de próbálkoztam adtamm esélyt másoknak hogy bebizonyítsák hogy nem minden pasi féreg. volt amikor összejött volt amikor nem, de akkor is menni kell előre. nem szabad megállni csak szusszanásnyi pillanatokra de nem szabad leragadni. te is tovább tudsz majd lépni lehet hogy nem holnap nemis 2 hónap mulva de valamikor igen csak legyél türelmes kitartó és minden rendben lesz.

2010. márc. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
De nyafogsz! Nekem 2,5 éves kapcsolatomnak lett vége egyik napról a másikra. Én 31 vagyok, egyszer már elváltam -miatta, van egy gyerekem. Én mit érezzek? Szerinted én mennyire vagyok kétségbeesve? Pláne, hogy még mindig ő kell(ene)??? 18 évesen előtted az élet!
2010. márc. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Hát én rendesnek tartom magam, szóval van remény.
2010. márc. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!