Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tegnap lett vége. Félek hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap lett vége. Félek hogy nem tudom újra kezdeni. Még kezdő vagyok ebben a dologban. Mit gondoljak?

Figyelt kérdés
szóval tegnap lett vége egy majdnem 3 éves kapcsolatomnak. Nagyon eldurvult a helyzet, utcán kiabáltunk egymással stb. És úgy döntöttem nem teszem tönkre az életem, és inkább szakítok. De olyan rossz felfogással vagyok a pasikról. Pl. sosem találom meg az igazit, aki kedves aranyos velem és megért és nagyon odavan értem bármit megtenne értem és szépen boldogan élhetnénk egész életünkben és nem csalna meg. De ha még ez a gondolat vígasztalna akkor könnyebb lenne elviselni a szakítást, hogy érdemes várnom egy férfira, aki megadja ami kell. De tudom hogy ezek csak álmok, nincs ilyen. Vagy ha lenne is akkor is úgy hogy elöbb-utóbb vége lenne. Minden házasságnál ez van. Mit gondoltok erről? Jól vélekedem?
2010. márc. 11. 13:03
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
szerintem önbizalomhiányos vagyok. Nem tudom elhinni h én is kellenék valakinek:(
2010. márc. 11. 13:17
 12/15 anonim ***** válasza:

Minden szakítás után ez van. Nálam még a "jégkirálynő" effektus is bejött. Vagyis h én aztán meghódíthatatlan leszek, elérhetetlen dáma, jégkirálynő. Nekem nem kell pasi, nem kell senki, h átverjen. A magam ura vagyok, azt csinálok, amit jónak látok, élvezem az életemet. Engem ne akarjon becserkészni senki, ne akarja nekem senki se a csillagos eget...

Játszottam is egy ideig ezt a jégcsaposdit... Aztán találkoztam VELE, és felolvasztotta a szívem. :)

Neked sem kell feladnod. :)

Csináld, amit mindig szokás. Csoki, fagyi, pizza, sport, barátnő, filmek, buli, mozi, séta, féktelen vadság. Tombold ki magad. :)

Nem is kell most új kapcsolatba kezdened, senki sem várja el tőled, h újra bízz. :)

Tudod, miben bízz? Magadban. Biztos szép vagy és nagyon szeretnivaló, ha 3 évig kitartott melletted az ELSŐ barátod. :)

Nem mindenkinek megy ez ilyen szerencsésen. Szóval kis önbizalom!!!!! :)

23L

2010. márc. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én is így voltam vele,addig amíg egy bizonyos fiúval nem találkoztam. Nyugi,az idő csodákra képes.
2010. márc. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
de ez végig szinte veszekedés volt. Azért nem engedett el sztem mert én voltam első barátnője és félt h ha én nem leszek egyedül marad.
2010. márc. 11. 13:55
 15/15 anonim ***** válasza:
találsz te még ezerszer jobb pasit is. nem szabad félni az újtól. sőt. még csak jobb lehet, hiszen új dolgokat ismersz meg, új embereket, új dolgokat. ismerkedj, flörtölj, élvezd az életet. hidd el, higyj nekem. én 30 éves vagyok, túl 3 komolyabb kapcsolaton, tehát 20 éves korom óta levagyok kötve. most élem az életet. nincs gyerekem se. csak bulizok, ismerkedek, kirándulok, jól érzem magam. hidd el, megtalálod majd az igazit pont akkor, amikor nem is számítasz rá. csak ne is keresd. érezd jól magad!
2010. márc. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!