Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom miért viselkedik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Secret people kérdése:

Nem tudom miért viselkedik a pasim így velem. Szerintetek? Többi lenn.

Figyelt kérdés
Már 2 éve vagyunk együtt. Nem rég kezdődött el hogy állandoan veszekedik velem nagyon kis dolgokon. Féltékenykedik. Bulizni se járhatok mert hallgatok érte. Nem érdekli ha miatta sírok. Ha nem veszem fel neki a telefont ( mert valamit csinálok) lekiabálja a fejemet. Ha elmondom mi bánt engem vele kapcsolatban úgy érti mindig hogy nem szeretem vagy visszavág hogy én ilyen vagyok.
2015. aug. 30. 01:19
 1/4 anonim ***** válasza:

szerintem van valakije, és le akar rázni.

vagy munkahelyi gondok miatt ingerültebb

2015. aug. 30. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt javaslom, hogy ne vedd fel neki a telefont, de soha többé. És a záradat is cseréltesd le, ha van hozzá kulcsa ennek a baromnak.
2015. aug. 30. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Sunshinedoll ***** válasza:
tök mindegy, miért viselkedik így, dobd ki a pics-ba a többi szemét mellé :)
2015. aug. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A műsértődés és féltékenység általában viszonyt leplez. Ne erőltessétek ami nem megy, külön jobb lesz.
2015. aug. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!