Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek én vagyok a hülye? Megmondhatom ilyen esetben, hogy kivel barátkozhat, ugye? 20/L

Figyelt kérdés
Kiderült, hogy a barátom nem éppen ismerősi kapcsolatban áll egy nőcivel. Persze az elején tagadott, de mikor a lakásán kávézgattak, beszélgettek, egyértelmű volt. Az ismerőseink is megerősítettek benne, hogy ez fura barátság, nem tetszik nekik se. Mondtam neki, hogy fejezze be, ne beszéljen többet vele. Azt vâlaszolta, hogy rendben, le mikor "rajtakaptam" őket leszörnyedt. Kiosztottam elég szépen. Erre nemrég kiderült, hogy beszélt vele, találkoztak is. Azt hittem felrobbanok. Még nem tudja, hogy tudom, de nem sokáig bírom magamba tartani. Mi a sz-rnak nem képes végleg lezárni ezt? Minek akar jóban lenni vele? Tudom jól, hogy bejön neki, azért spanol vele és pont ezért úgy érzem felrobbanok!!! Legszívesebben felrúgnám a nőt is. De ugye a barátom kereste őt.. Mondjuk válaszolni nem kellett volna neki, tudja, hogy kapcsolata van. Sunyiban a hátam mögött csinálja, miért??? Olyan nagy dolgot kértem??? Jól megvagyunk, nem értem....
2015. aug. 30. 09:24
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
bocs, de ha fontos lennél neki, akkor a hátad mögött nem kavarna a másikkal. innen rajtad a sor, hogy csinálj valamit, mert az, hogy magadban mérgelődsz nem segít...
2015. aug. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
70%
Engem tiltott el csajom havercsajtól, akit már régebb óta ismertem mint a bnőm... Vége is lett a kapcsolatomnak! Mondjuk nekem soha semmi közöm nem volt a havercsajhoz.
2015. aug. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Szerintem igazad van, és a barátod nem öszinte veled. Ha valóban barátkozna csak vele akkor megmondta volna az elején, hogy csak barátok és néh találkoznak, de titkolja. Beszélgess vele erről, hogy most mi van és ha úgy van 3-man is találkozzatok. De szerintem ennek a kapcslatnak vége. Sajnálom.
2015. aug. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Neki sincs köze hozzá, de azért kezdett el barátkozik vele, mert bejön neki.
2015. aug. 30. 09:33
 5/22 anonim ***** válasza:
67%
A tiltás, hiszti arra volt jó csak, hogy ezentúl ne legyen őszinte. Mi lenne ha inkább megbeszélnétek, hogy mi a kapcsolatuk?
2015. aug. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
És persze azt is beszéljétek meg, hogy mit érzel te ezzel kapcsolatban, mi a véleményed. Mert lehet, hogy tényleg azért van a csajjal mert vonzódik hozzá, de ezt még magának sem vallja be, te meg látod kívülállóként.
2015. aug. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
A 'hiszti' előtt is ez ment. Csak akkor merészebben. Most jobban titkolózik. Gondolom fél.
2015. aug. 30. 09:38
 8/22 A kérdező kommentje:
Egy sms, amit küldött neki: "Te vagy az egyetlen aki megért, értékel engem. Mások le se sz@rnak. Olyan jó, hogy te más vagy, olyan jól esik nekem. Jó lenne egy olyan nő mellém, mint te."
2015. aug. 30. 09:41
 9/22 anonim ***** válasza:
65%
Ezen az SMS-en tényleg nincs mit magyarázni. De ez azt is jelenti, hogy valójában már vége a kapcsolatotoknak, ha ilyen alap dolgot nem kap meg tőled (vagy azt hiszi, hogy nem), akkor téged már nem tekint a társának.
2015. aug. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Jajj ne alázd már tovább magadl. Ott az sms és a tények.. Azt kellene látnod, ahogyan megkéri a nő kezét, hogy felfogd, téged már rég kiütöttek a nyeregből? Csak azért van melletted, mert a másiknál még nem ért célba. De ez hamarosan meg fog történni, ugyanis a nő sem utasítja el, ha a férfi keresi. A viselkedéseddel pedig csak felgyorsítod az eseményeket.. Tudd, mikor kell kiszállni egy kapcsolatból.
2015. aug. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!