Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van aki úgy van együtt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki úgy van együtt a párjával, hogy szereti de nem szerelmes belé?

Figyelt kérdés
2015. aug. 31. 02:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%

Gyakorlatilag senki nem tudja megmondani, hogy pontosan mi a szerelem, úgyhogy bizony rengetegen vannak úgy együtt, hogy más valaki definíciója szerint nem minősülne az szerelemnek.:)


Ahogy pl. azt sem tudjuk megállapítani, hogy amit én pirosnak hívok, azt más is pont ugyanúgy látja-e, mint én, vagy tök más színnek, de megtanulta róla, hogy annak a színnek a neve piros.


Eleve 2 külön érzelemhalmazt neveznek szerelemnek attól függően, hogy szerelembe esel vagy szerelembe emelkedel. Szerelembe esésnél pillangók vannak a gyomorban - és elmúló érzelem ez, aminek végeztével kijössz a gödörből, amibe estél. Szerelembe emelkedés az idő múltával csak fokozódik (nincs végpontja), és a mellkasban van felhőérzés.

2015. aug. 31. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Kb a 3-4 évnél régebbi kapcsolatok 90%-a ilyen . A szerelem elmúlik ,mert az ezt irányító hormon kiürül a szervezetből. No meg sokaknak életükben csak egy igazi szerelem van, a többi intenzitása nem közelíti meg ezt.
2015. aug. 31. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%
Én 7 éve házas, két gyerek. Nem vagyok szerelmes a férjembe, és most jöttem rá, mert másba viszont beleszerettem:-(
2015. aug. 31. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A szerelmet felváltja egy semmihez nem hasonlíthato szeretet, ami szerencsés esetben ktart egy életen át. Megszűnik az én, a helyébe lép a mi. 28 éve együtt vagyunk
2015. aug. 31. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

3# nagyon rossz lehet neked..

Sajnállak.

2015. aug. 31. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én biztosan tudom, hogy nem vagyok belé szerelmes, voltam már szerelmes, nagyjából meg van a szerelem definíciója is (Gary Chapman jól leírta :) ), szóval egyértelmű számomra, hogy ÉN NEM VAGYOK SZERELMES. Ez az eleje óta így van, nem is akartam az lenni 7 év depresszió után jobban vigyázok az érzelmeimre...ettől függetlenül nagyon szeretem, csak nincs az a lila köd amitől tökéletesnek látom...minden hibáját látom...


22F

2015. aug. 31. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A szerelem 2-3 éven belül mindenkinél elmúlik, de közben kialakul egy erős kötődés (amit úgy írt le fent egy válaszoló, hogy én helyett mi lesz) és megmarad a szeretet és a vonzalom is.
2015. aug. 31. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

15 év után már nem vagyok szerelmes a páromba.

Egyszerűen csak ő a másik felem.

2015. aug. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

1-3 év alatt elmúlik a szerelem MINDEN esetben. utána ami marad, az a szeretet, VAGY a nagy semmi. Utána derül ki a két fél mennyire is szereti (nem szerelemmel) egymást. Elkezdik látni a hibákat, elkezdenek felébredni, és kibújni a világba újra. És itt törik meg a legtöbb kapcsolat, mert sokaknál szeretet sem marad, pedig alap esetben annak kellene.


Viszont azt nem tudom, hogy vajon lehet újra szerelmes az ember ugyanabba az emberbe? Én nagyon olyan tüneteket produkálok, igaz, nem olyan intenzíven.

2015. aug. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9: nem ugyanabba az emberbe vagy szerelmes, mert se te, se ő nem ugyanaz mint volt, a körülmények is mások.
2015. aug. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!