Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félelmek és célok (? )

Figyelt kérdés

Társkeresésnél mért ilyen hatalmas dilemma az, hogy ki kezdeményezzen?

Hagyományos értelemben a férfi dolga, hogy kezdeményezzen. Szerintem ez így van rendjén. Be kell bizonyítani, hogy vagyok olyan jó pasi, hogy elnyerjem a kiszemelt hölgy szívét. :) Felkeltsem az érdeklődését.

Modern felfogásban, bárki kezdeményezhet. :)

Szerintem kezdeményezzen az, aki jobban szeretne valamit a másiktól, és előbb letudja küzdeni a büszkeségét/félelmét ezen a téren.

Mer tenni önmagáért, és egy másik emberért. :)


Női oldalról kicsit kevésnek érzem a dolgokat. Nagyon kevesen mernek kezdeményezni. Rendben, ne kezdeményezzen. De ha már van egy kiszemelt férfiú a láthatáron azért egy picit több kellene annál, hogy mondjuk egy légtérben veszik a levegőt. :) Picit több egyértelmű jelzésre lenne szükség, ezzel is bátorítva minket, hogy igenis odamerjünk menni hozzátok, és leszólítsunk titeket. :)

Személy szerint én szeretek kezdeményezni és szoktam is, de azért a pofára ejtést én sem szeretem. :D


Picit több önbizalom, és nyitottság, utána meg már nem mindegy ki lépett előbb, ha már egyszerre lépünk az úton. :D


22/F



2015. szept. 1. 16:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem a kérdésed, vagyis azt, hogy mi a kérdés. Leírtad a saját álláspontodat, tapasztalataidat.

Szerintem is a férfinak kell kezdeményeznie, hódítania, bár a mostani "férfiak" nagy részét erre alkalmatlannak látom, s nem is igazán törik magukat az az igazság. És én még nagyon hiányolom az udvariasságot is.

Ha nekem is tetszik valaki, egyértelműen a tudtára adom, ebből még soha nem volt probléma. Lekoptatni valakit már nehezebb történet, pláne, ha nem akarom megbántani. 21/N

2015. szept. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A kérdésem abban merült ki, hogy más emberek milyen álláspontot vannak ezzel a témakörrel kapcsolatban.
2015. szept. 1. 21:33
 3/3 anonim ***** válasza:

"Picit több egyértelmű jelzésre lenne szükség, ezzel is bátorítva minket, hogy igenis odamerjünk menni hozzátok, és leszólítsunk titeket"


Mint férfi mondom, ha nem tudod, mi az egyértelmű célzás, akkor nem vagy férfi. Bocs.


Ha 3 másodpercnél tovább nézz a szemedbe, akkor lehet esélyed.

2015. szept. 2. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!