Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor vonjam kérdőre?

Figyelt kérdés
A barátommal a hétvégén nagy nehezen elmentünk szórakozni. A buli még csak háromnegyed órája ment de ő már elkezdett nyűgösködni, az arcára volt írva a "Menjünk már!" mondat, ezért másfél óra múlva mondtam is neki, h akkor menjünk (normálisan, nem felmérgedve). Miután haza vitt, picit össze is kaptam vele, amiért ennyit kínlódott és elrontotta az estémet. Mondta, h nem szándékosan, hanem rosszul volt, mostanság rosszullétek jönnek rá, de nem akart szólni, mert nem akarta elrontani a hétvégi partyt amit annyira vártam, de ezek szerint mégis sikerült neki. Másfél hónapja volt műtétje, lehetségesnek tartottam, h nincs jól, ezért bocsánatot is kértem és lelkiismeretfurdalásom is lett amiért "hisztiztem". Mondtam, h oké, felejtsük el,de legközelebb szóljon, mert nekem a buli nem ér annyit, és ha tudtam volna, h rosszullétek gyötrik akkor el se akartam volna menni. Megbeszéltük. Viszont ma meg bejelenti, h este megy ki a haverokkal a faluba. (????) Szombaton még majd összepottyant a buli közepette, most meg mint akinek semmi baja... Nem az, sose mondtam neki, h ne menjen, és nem is erre akarok célozni. De mikor róla van szó, akkor nincs rosszul, vagy nem fél attól, h rosszul lesz? Azt gondoltam, h kivárom, h meddig lesz kint és majd esetleg utána kérdezem meg, h h h nem volt rosszul most?... Kicsit dühös vagyok, mert ezek szerint nagy baja nem lehet... Vagy ne szóljak inkább semmit?
2015. szept. 1. 16:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezzel csak veszekedést szítasz.

Lehet, hogy van igazság, abban amit érzel...

Melyik a fontosabb? Igazad legyen, vagy barátod?

Legyél most te az okosabb. :)


22/F

2015. szept. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Perszehogy a barátom a fontosabb... :) Ez természetes. Nem az igazamért akarok veszekedni, vagy harcolni, hanem h azért hülyét ne csináljon belőlem, h 3 napja még majdnem eljátszotta a Hattyú halálát, most meg mint akinek semmi baja sem volt.. :/
2015. szept. 1. 16:52
 3/6 anonim ***** válasza:
Értelek, de akkor is azt tanácsolom, hogy ne kérd rajta számon. Max ha többször is bejátsza... :)
2015. szept. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát... Nem ez az első eset... :)
2015. szept. 1. 16:59
 5/6 anonim ***** válasza:

Kérdőre nem vonnám, de a saját érzéseimről beszélnék neki. Elmondanám, hogy engem mi zavar, hogy rossz érzéseim vannak a fentiek miatt, aztán ezzel a viselkedése terhét át is adom neki.

Amúgy meg imádom az ilyen kommunikációt, hogy elmegyek a másik kedvéért valahová, bár nincs kedvem hozzá, majd látványosan szenvedek, miután sikerül elrontanom a másik szórakozását is, akkor közlöm, hogy azért nem szóltam, mert nem akartam elrontani az ő szórakozását. Ez egy olyan csapda, amiből nem tudsz jól kijönni, mindenképp te fogod rosszul érezni magad, bármit csinálsz.

2015. szept. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5: Igazad van, ugyan ez volt. Mondtam neki h nem kell eljonnie ha nem akar, eltudok barátnőmmel menni, de ő ragaszkodott hozzá... Aztán meg szenvedés volt, és rosszul is éreztem magam. Kíváncsi vagyok a szombati szülinapibulira is, h ott h fog viselkedni, de most tuti semmi baja se lesz mert a buli a tesójáé lesz...és sok ismerőse ott lesz
2015. szept. 1. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!