Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Még nem akar járni, de szexet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még nem akar járni, de szexet meg igen, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Most csak őszinte pasik véleményét várom.

20 évesek vagyunk. A srác két komoly kapcsolaton van túl, tisztességes, becsületes(több forrásból tudom). Az utolsó barátnője 3x csalta meg. Ezután ismerkedtünk meg. 4 hónapja ismerjük egymást, és azért nem jövünk össze, mert fél, hogy megbántana. A megcsalás óta úgy érzi, ő nem ugyan az az ember, és ő azt akarja, hogy én a régi énjét ismerjem meg, időt kért, hogy össze szedje magát, mert mostmár elbizonytalanodott a saját személyiségében is.

Teljesen megértem, mert hasonlón mentem át...de!

Felvetette, hogy lehetne szex, én viszont elutasítottam, mondván, hogy én szűz vagyok és akkor még jobban kötődnék. Megértette, nem erőlteti, kivéve az orális szexet.

Minden nap felveti, és én minden nap elmondom, hogy NEM, és nem érti meg, hogy miért....megmondtam neki, hogy én nem szexkapcsolatot keresek. Nem csak ezért van velem, mert majdnem minden nap találkozunk, de már tegnap este is rámírt, hogy miért nem lehet közöttünk egy picit több?

Jó, ő már nem szűz, nem bír magával, ráadásul oda meg vissza van az alakomért, de tudom, hogy ha beadnám a derekamat, onanntól ebből rendes kapcsolat nem lenne...


2015. szept. 2. 13:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy nem lenne?
2015. szept. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%

"Megértette, nem erőlteti, kivéve az orális szexet."


Micsoda?????????

Én ugyan nem fiú vagyok, de szerintem hagyd őt, mert a leírásod alapján nagyon úgy tűnik, hogy ő csak a szexre hajt.

2015. szept. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat!

1. válaszoló, abból gondolom, hogy akkor ő már mindent megkapna. Kielégülnének a vágyai, amúgyis minden nap beszélünk, tehát olyan lenne, mint egy kimondatlan járás...csak mellette csajozhatna.

Abban állapodtunk meg, hogy ha ő bármikor úgy érzi, hogy jobbat érdemlek, megmondja, hogy maradjunk barátok...

2. válaszoló: lehet igazad van, annyira össze zavart.

2015. szept. 2. 13:06
 4/12 anonim ***** válasza:
55%
Volt egy ismerősöm, őt is megcsalta a barátnője. Így úgy döntött, hogy ő nem fog többet megbízni a nőkben, kihasználja őket és akit lehet megfektet. Van barátnője, de őt is állandóan megcsalja.
2015. szept. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ne menj bele...

még nincs túl az előző kapcsolaton és szex kapcsolatnak tekintené, persze lehet idővel többet akarna, de talán mégsem...

főleg ha még szűz vagy inkább keress egy megfelelő partnert, vagy várhatsz rá, de nem biztos, hogy megéri...


22F

2015. szept. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Azért szerintem eléggé gáz, hogy erőlteti annak ellenére, hogy te megmondtad nem akarod és még szűz vagy.

Meg, most komolyan négy hónapja odáig nem jutott, hogy újra kezdje veled? De akkor minek ismerkedik addig, amíg nem "tér vissza a régi énje"?! Mese habbal.

Én nem nagyon bíznék a helyedben benne...

2015. szept. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Egy tisztességes srác nem ilyen. Egy tisztességes ember megérti, hogy neked kell egy kapcsolatmeghittsége a szexhez, és nem próbálja napi szinten a szádba tömni a golyóit, hiába utasítod el minden nap. Egy tisztességes pasinak elég egyszer nemet mondani és az tiszteletben tartja a döntésed.

Szerintem felejtsd el ezt az embert.

2015. szept. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha 4 hónap alatt nem tette rndbe magát, tőled sem akar komolyabbat. Ha belemész az orálba utána már nincs megállás és azon kapod magad, hogy szexkapcsolatra használnak. Ha többet akarsz, tartsatok egy kis szünetet, hogy átgondolja mit is akar tőled, hátha ráébred, hogy normál kapcsolatot szeretne. Ha utána is itt tart, hagyd a fenébe.
2015. szept. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

De kis genya....

Most neked mi közöd ahhoz, hogy háromszor megcsalták? Attól miért kéne rácuppanod....???


Ha akar valami rendes kapcsolatot, akkor viselkedjen úgy, ha csak szexkapcsolatot akar, akkor meg keresse olyannál, aki szintén azt keres.

2015. szept. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 omba ***** válasza:
80%

Most komolyan.... vannak ilyen iparos lányok, járjon oda.


Adj neki időt, hogy "összeszedje magát" - de addig meg ne zaklasson a hülyeségeivel.

Egyetértek egy korábbi szólóval: egy rendes férfinak egyszer kell "nem"-et mondani- fel tudjuk fogni.

2015. szept. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!