Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a párom sértődése?

Figyelt kérdés

5éve élünk párkapcsolatban,2 éve közösen. 1szobás lakásban lakunk (örököltem). Van munkám, néha mellette kozmetikusként itthon dolgozom. Szombaton jönni fog hozzám 4 lány esküvői,alkalmi sminkre. Ma felhívott a menyasszony ,hogy rakjak neki ma műszempillát (tincseset), 5után itt lesz. Nem rég felhívott,hogy 8körül érkezik. Erre a párom teljesen kikészült,hogy mekkora balek vagyok,hogy elvállalom és ,hogy ő addig mit csináljon, hova menjen...azóta nem szól hozzám, elviharzott itthonról a telefont nem veszi fel. Annyira rosszul esik ez az egész, nem tudom mit kellet volna tennem?

Ráadásul holnap lesz a szülinapom, szép kis ajándék...



2015. szept. 2. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Elég gyerekeken viselkedik,de te is megkérdezheted vonatkozó a párodat hohy nem gond e hogy olyan későn jönnének nővel egy szóba van nem elég rosszul sült el a dolog mert ő meg még lazítani sem tud meló után.Meg kelt volna beszéltetek hogy ez mid2 törnek jó e így.
2015. szept. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nehéz kérdés.

Egyfelől valamennyire igaza van a párodnak, ezzel a magánszférája sérül,én sem díjaznám.

Másfelől ez egy olyan szakma, munka, ahol előfordul az ilyesmi, a stabil vendégkörhöz nem árt,ha jó a híred.

Ez egy gesztus a részedről, a saját otthonodban fogadod este 8 után.

Ez a jó híred erősíti,a vendégkör bővüléséhez vezethet.

Ne csinálj ebből rendszert azért,egyszer belefér,ez egy speciális eset az esküvő miatt,miután a párod lehiggadt, magyarázd el neki,ez egyszeri eset volt.

Szerintem megfogja érteni.

2015. szept. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Háááát talán neki is igaza van.
2015. szept. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy rosszul esik neki, ha belegondolok, nekem is rosszul esne. Csak kicsit bánt,hogy dgy ilyen dolog miatt hozzám se szól....biztos ezzel próbál büntetni.
2015. szept. 2. 20:36
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Túlhisztizi az egészet. Szerintem egy ilyen dologért borzasztóan felesleges ennyire kiakadnia. Nem ingyen csinálod, nem? Akkor meg? Pénzt is kapsz érte, nem tart egész éjjel, jobb lesz a szakmai híred, és az alanyodnak szerintem egy szava sem lehet 3 óra csúsztatás után, ha ott a párod is, és mondjuk épp tv-t néz.
2015. szept. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Talán megbèkélt..köszönöm szépen a válaszokat ;)
2015. szept. 2. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!