Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idegesít a párom exe?

Figyelt kérdés

Olyan igazi elkényeztett hercegkisasszony. A pasija nagyon jól keres, így neki nem kell dolgozni. Ha itt van, sajnos a feje tetejére áll minden, a barátom kb szóba sem áll velem, neki meg a feneke fényesre van nyalva.

Megnézte a lakásukat, ami szerintem semmivel sem rosszabb, mint az övéké, de neki nem tetszik, mert a vendégszobában nem franciaágy van, gáz, hogy a hálószobában vannak a hangszereink, meg egy metálos logó, szerinte ez gyerekes. Neki lassú az internetünk, mert nem tud játszani a gépén, gáz, hogy meleg van a szobában, neki ventillátort kell szerezni.

Egy órája van itt, de ott tartok, hogy fejbe lövöm magam.

Én holnap este 8ig dolgozom, a páromék meg mennek szórakozni. Megkérdeztem, ha megy reggel a városba, nem tudna-e nekem rajzkészletet szerezni a boltból, nekem munka előtt nincs időm, és ma volt az egyetlen szabadnapom, jövő héten nem lesz.Persze megmondta, hogy nem, oldjam meg magam. (nem a pénz miatt, azt adtam volna, jól keresek)

A csaj meg: "Mi akkor megyünk, amikor akarunk, nem kell mindenkinek lelépni reggel" (utalva ezzel, hogy ciki, hogy én dolgozom)

A csajra már a férje is rászólt egyszer valamivel kapcs, hogy kicsit vegyen vissza.

Amugy nem szép lány, csak nagyon felvág a férje pénzére. (a srác a barátom legjobb barátja)

Most komolyan szakítanom kéne emiatt?


21L, 23F, 28F


2015. aug. 30. 18:49
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Meg nem hallgathat zenét a barátom a saját lakásunkban, mert Miss Túlérzékenységet zavarja. A barátom meg bólogat neki, mint egy kiskutya, már annyit veszekedtünk emiatt
2015. aug. 30. 18:51
 2/11 anonim ***** válasza:
Mi a fenét keres nálatok a barátod exe? Ez nem normális, nem kell tolerálnod, nem kell benne részt venned.
2015. aug. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A barátom jóban van vele, mert a csaj férje a barátom gyerekkori barátja. Idegesít, hogy a saját lakásunkban alkalmazkodnom kell
2015. aug. 30. 18:55
 4/11 A kérdező kommentje:
elnézést, csaj: 23L
2015. aug. 30. 18:57
 5/11 anonim ***** válasza:

Én a helyedben megbeszélném a barátommal, hogy ők ketten a barátjával menjenek és tartsanak fiúbulit, de titeket ne hozzanak ebbe a helyzetbe.

Én biztos nem lennék ott, amikor a barátom az exével találkozik. Ez kínzás.

2015. aug. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Sajna 2 éve ez megy. Már milliószor voltunk emiatt szakítás szélén, mert neki fontosabb az exe. Ha veszekszünk a csaj miatt, mindig az ő pártján áll
2015. aug. 30. 18:59
 7/11 anonim ***** válasza:
Kié a lakás amiben laktok ? Már rég kihajítottam volna a csajt onnan,nem normális szitu,meg az se ahogy a barátod viselkedik.
2015. aug. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ne menj bele ebbe. Én is jóba vagyok az exemmel, de eszembe se jutna ilyen programot szervezni. A barátom exét meg elviselem, hogy ugyanazon a bulin vagyunk, de nincs jópofizás... Nem hisztizek, ha váltanak pár szót, addig elmegyek és dumálok másokkal, de az estét velem tölti és nem a csajt bámulja és nem vagyunk egyedül, hanem társisággal. Ez nem oké.
2015. aug. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
A lakás sajnos közös néven. Albi, de semmi kedvem újat vadászni csak emiatt
2015. aug. 30. 19:09
 10/11 anonim ***** válasza:
Vajon ő megtenné ugyanezt érted? Ha a te exed szeretne ott tölteni egy kis időt? Vagy csak a barátnőd nálatok aludna az új pasáival, akibe mondjuk te bele voltál esve, pár éve?
2015. aug. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!