Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férj azt mondja egy csajnak, hogy üljön az ölébe, akkor ti erre, hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés
Nemrég volt a férjem szülinapi bulija. Elég sokan voltunk. Én a gyerkőcökkel 9 után bementem a házba. Zuhany altatás stb. E közben hallottam, hogy folyamatosan mondja a magáét a haverja csajának, az meg nyerit mint akit .... visznek. Utána kérleli, hogy üljön az ölébe a lány. Kb 5-6- szor mondja neki. Nem tudom oda ült e, amikor pár percre rá kimentem, mellette ült a kerti padon a lány és azon vigyorogtak hogy lelöktek 2 láda virágomat és majd megint hisztériázni fogok a hülye dudváim miatt. Nagyon dühös lettem és mondtam, hogy mindenki húzzon haza. Azóta nem hoztam fel a témát, de rettenetesen fáj ez az egész. Bele sem merek gondolni mi lehet akkor ha egy pár napot a rokonoknál töltünk a gyerekekkel ő meg kerti partizik.
2015. aug. 11. 15:17
 1/5 Blade Bone ***** válasza:
100%
Magyarul ki nevet téged, megaláz mások előtt. Én ilyet nem hagynék szó nélkül az tuti.
2015. aug. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
járna neki a fa**korbács az biztos
2015. aug. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Erényövet rá és egy hatalmas felcsatolhatóssal adj neki, de csak miután tisztára nyalta a koszos talpaidat. Neveld meg a férjedet asszony!
2015. aug. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A férjed rá van pattanva a haverja csajának, meg akarja d..ni. Téged meg hülyének néznek, a férjed nem tisztel. Gáz. Nagyon gáz.


Izlelgesd azt, hogy a férjed nem hüséges tipus... a barátnőm férje is ilyen, tapasztalat.

2015. aug. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hogy reagálnék? Nem szólnék hozzá egy jó ideig, amig bocsánatot nem kérne. Ha nem esedezik, nehogymár te puncsolj neki, milyen megalázó. Elbeszélgetnék vele, hogy még egy ilyen, akkor az következményekkel jár... (előző voltam)
2015. aug. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!