Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van barátja de vevő rám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van barátja de vevő rám mitévő legyek?

Figyelt kérdés

Van egy csajszi akivel mostanában ”összeszűröm a levet” de van barátja de így is vevő rám.

Simán eltudnék képzelni vele párkapcsolatot de ott van a gondolat, hogy mivan ha velem is azt csinálná amit a mostani barátjával? Szoljak neki, hogy hagyja ott a barátját és legyen velem, vagy inkább felejtsem el??


2010. márc. 11. 21:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
persze hogy vevo rad,fogd es du gd meg jol,honnan az anyam pi csajabol tudjam hogy mit akar szegeny nyomorek leanka tolled?
2010. márc. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
jah elfelejtettem írni hogy ba.rom.arcúak kíméljenek :)
2010. márc. 11. 21:10
 3/11 anonim ***** válasza:
hulye kerdes hulye valasz,te komolyan azt hiszed hogy tudunk segiteni?14-15 eves vagy te?
2010. márc. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
tegnap lettem 6! jah és ha hülye kérdésnek tartod minek válaszolsz rá?
2010. márc. 11. 21:17
 5/11 anonim ***** válasza:
6 évesen mi a jó életnek akarsz te kapcsolatot? Tanuljál meg playstationozz vagy mi a jó élettel játszanak a korod béli gyerekek.
2010. márc. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
oké! köszi apu a jótanácsokat!
2010. márc. 11. 21:25
 7/11 anonim ***** válasza:

szülessen erre a kérdésre normális válasz is:-)

sztem hanyagold inkább ezt a lányt és keress mást magadnak,mert igencsak esélyes,hogy veled is ugyanezt tenné,mint a jelenlegivel.

2010. márc. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszi a normális választ
2010. márc. 11. 21:32
 9/11 anonim ***** válasza:
szerintem beszéld meg vele, h a barátjával hogy áll a helyzet, m pl én is ugyanebben a szituban vagyok, csak én vok a lány:D és én szakítani fogok a barátommal a másik srác miatt.. szóval szntem sanszos a dolog, ja és tudom, h őt nem tudnám megcsalni, mint a mostani barátomat.. szal nem feltétlen tenné veled is ugyanezt.. sok sikert! (ja, és remélem nem én vagyok ez a lány:D:D) L/20
2010. márc. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
hát 20/L köszi az infót, sztem akkor megbeszélem vele, elég vicces lenne ha te lennél ez a lány :D
2010. márc. 12. 05:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!