Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Klasszikus párkeresés -...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Klasszikus párkeresés - Szerintetek van még olyan lány, aki erre vevő lenne?

Figyelt kérdés

Szóval nem az, hogy diszkóban, kocsmában találkozunk, 10 perc múlva nyaljuk egymást és még aznap este durr bele a WC-ben. Utána másnap bejelöljük egymást a faszbúkon, hogy járunk, de egy értelmes szót nem tudunk egymáshoz szólni.


Ehelyett randi, virág, beszélgetés, együtt töltött idő, egymás megismerése, törődés, elfogadás, szerelem.


Előfordulhat ilyesmi a mai világban, vagy csak hiú ábránd, és túl régimódi vagyok?


27/F


2011. jún. 25. 11:18
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
persze hogy van..:)
2011. jún. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Nincs, hiába mondják. Általában hülyének néznek ilyenkor. Második randira már mehet a virág.
2011. jún. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Elő... :) Én a remélhetőleg leendő párommal pont így vagyok. Igaz egy egyetemi lightosabb buliban ismerkedtünk meg (nem disco), de első este csak úgy szikrázott a levegő közöttünk, egy-egy ölelésen kívül mégsem történt más és ez így volt tökéletes! :)

Mivel van köztünk távolság, nem is kicsi, ezért ha találkozunk minden pillanatot kihasználunk, együtt is szoktunk aludni, viszont a hajnalokig tartó szex helyett, mi kora reggelig beszélgetünk folyamatosan. Eljárunk napközben együtt kirándulni, este moziba, valamilyen kiállításra, esetleg koncertre, majd utána végig beszélgetjük az egész éjszakát... Ez így tökéletes. Persze nehéz egymás mellett tölteni az éjszakát, a hormonok dolgoznak mindkettőnkben, de ettől csak még izgibbé válik. Nem akarjuk elsietni, amíg lelkiekben tökéletesen egy hullámhosszon nem vagyunk! :) 21/L

2011. jún. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Van is meg nincs is :) Van aki nem hagyja még aznap h megfektesd, de udvarolni, virágot venni, törődni egy lánnyal sem érdemes. Csak azon múlik, h külsőre bejössz-e nekik, ha igen, akkor előbb-utóbb mindenképpen megadják magukat. Ha nem, akkor pedig az ilyesmivel nem mész semmire, csak pazarlod az idődet, a pénzedet, az energiádat.
2011. jún. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Előfordulhat, de az biztos hogy a fehér holló gyakoribb:)

Én éppen ezért nagyon-nagyon sokáig voltam egyedül, és most rám talált Ő:) Tehát megérte. Mi is megismerjük egymást, nem sietünk el semmit, rengeteg időnk van.:) Amúgy 20 év van köztünk és nagy-nagy összhang. (a húszéveseknél ez nem divat)

Szóval ne add fel! (egyébként már én is feladtam, de nem szabad..)

25/L

2011. jún. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
0%
Ha a második randin nincs csók és a hamradikon dugás, akkor ejtve vagy. Akárki akármit mond, ez íyg van ma és nincs kivétel.
2011. jún. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

eh ahogy olvasom a válaszokat össze tört a lelkem.

az első 3 randin a csók oké de a szex??? én szeretem ha egy lányért meg kell kicsit küzdeni,és nem adja magát rögtön :S

én is az e félé randit pártolom(sajna mondták is,hogy régi módi vagyok)de a normális régebbi neveltétésű lánynál szerintem erre vevő


18F

2011. jún. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát, bennem is felmerült már a kérdés, hogy akad-e még olyan normális hím, aki tud még udvarolni, vagy már kihaltak régesrég...?!
2011. jún. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
ugyanaz a lány akivel nyalod falod egymást belemenne ilyenbe ha komoly kapcsolatot akar.. attól függően hogy mit akar az ember választja meg a helyszíneket ahol ismerkedik
2011. jún. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
12:20 Én tudok, csak nem szoktam, mert úgyse megyek vele semmire.
2011. jún. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!