Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelent, ha egy nőtől,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent, ha egy nőtől, akinek csapod a szelet, és úgy tűnik vevő rád, azt hallod, hogy egy ideig távol akar maradni tőled? Lett valakije? Megjött neki?

Figyelt kérdés
2010. júl. 3. 20:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem vevő rád :)
2010. júl. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Funktasztikus ***** válasza:
100%
nem csupán nem akarja hoyg kihasználd....elején megvárat és ha kibirod megvárni akkor kiderül hogy nem akarod kihasználni
2010. júl. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A kapcsolatunk előtt már jó ideje ismertük egymást, annyit biztos tud rólam, hogy nem vagyok egy kétszínű alak.
2010. júl. 3. 20:15
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor azt akarja, hogy küzdj érte
2010. júl. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Küzdenék én, de elment a baráti társaságával 3 napra hétvégézni, telefont hagyja csörögni, sms-re nem válaszol, és azt sem tudom, hová mentek. Ilyenkor mi a rák van?
2010. júl. 3. 20:26
 6/9 A kérdező kommentje:
Eddig tényleg bejöttem neki, aztán egyszer csak kerülni kezdett, azt is úgy húztam ki belőle, hogy távolságot akar tartani pár napig.
2010. júl. 3. 20:27
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
lehet sokszor becsapták és most átakarja gondolni mit is érez irántad nehogy megin egy ujabb hibába lépjen
2010. júl. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Erre gondoltam én is, de eléggé realista típus...
2010. júl. 3. 21:15
 9/9 anonim ***** válasza:
idöre van szüksége,h mindent jól meggondoljon :))
2010. júl. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!