Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudhatom meg biztosan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom meg biztosan, hogy a Párom szívja -e még a herbált?

Figyelt kérdés
Van egy három hónapos kapcsolatom amibe ugy mentem bele, hogy tudtam, hogy a Párom múltjában vannak fekete foltok. Elfogadtam, hogy azt mondta megváltozott, nem szívja mar a herbalt amit a szulei is alatamasztottak. Viszont vannak furcsa dolgai, ma is amikor hazajöttem a hamuzinak olyannyira eros szaga volt, hogy fejhorcsot kaptam tole. Folyton bennem van a felelem, hogy mivan ha ujra visszaesik. Sokat izzad de az anyja is ilyen fajta, azt mondja mindig is is ilyen volt a Párom kiskora ota, nagyon izzadekony. Viszont a száján is latom nagyon sokszor, hogy ki van szaradva. Van olyan, hogy két napot 0-24ben egyutt töltünk, ha nem dolgozunk olyankor biztos, higy nem csinal semmi ilyet mert nyilvan latnam. De nem tudom, én valahol felek, hogy ujra visszaesik. :( nem tudom, hogyan tudhatnám meg biztosra, hogy tiszta e vagy sem.
2015. szept. 3. 22:23
 1/10 anonim ***** válasza:

TISZTA? Mégis mitől? A legális herbáltól? Amiben nincsen THC, tehát nem minősül drognak?


Más: bizalom? Ha nem bízol benne, akkor hagyd el, ha meg igen, akkor ne játszd a magánnyomozót, aki a negyven fokban ((jó, nem az utolsó héten) kiborul azon, hogy a párja izzad és kiszáradt a szája! Nyár volt, az lett volna a fura, ha nem így van.

2015. szept. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Kezdjük azzal,a herbálnak,vagy bio fűnek semmi szaga nincs.

Másodszor,nyár van,mindenki izzad.

Ilyenekre figyelj inkább:van-e nála mindig cigipapír,

ha dohányzik a cigis dobozából hiányoznak-e darabok csigának,

van-e olyan kicsit keményebb papír amiből ollóval le vannak vágva darabok,

indokolatlanul sokat eszik néha,kisolló van-e olyan helyen,hogy mindig kéznél legyen.

Vagy alig dohányzik,de mindig van otthon cigidohánya.

ezeket figyeld meg,természetesen semmi nem biztos,a legárulkodóbb a szétvagdosott cigidoboz.

Ennél a bionál gusztustalanabb kábszerről még nem hallottam,semmi köze a fűhöz,nagyon nem ajánlanám hosszútávon.

Valami vegyszerrel ,ismeretlen vegyszerrel fújnak be "oregánót" kb.

2015. szept. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Utolso rosszul tudod,a bio fu az egeszseges legalabbis ugy tudom h ugye a bio szo alatt azt erteni h nincs lepermetezve.a blherbalnak visszont jellegzetes rossz ,budis illata van.
2015. szept. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mi ezzel a baj? Bár én nem drogozom (még, mert ki tudja mit hoz az élet) - de sokan annak néznek a dolgaim alapján.
2015. szept. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

boglarkabogar90


Nem akarlak kioktatni,de te tudod rosszul,és nem a netről tájékozódom...

Bionál gusztustalanabb drog nincs,én még nem hallottam rosszabbról.

Az semmit nem jelent,hogy legális,folyamatosan változtatják az összetevőit,tesztelve nincs,pontosabban a ma fiataljai a tesztalanyok,sajnos ez a helyzet.

Herbál vagy bio?

Nem mindegy?

Mindkettő esetében vegyszerrel fújnak be valami növényt,szintetikus kábítószerek,ezért kellene komolyan venni őket.

Ha már valaki valamit szív,legalább a hagyományos marihuánát szívná,sajnos ezek a bios xarok negyed annyiba kerülnek és a sok hülye tudatlan fiatal ezeket szívja,nagy hiba.

Ennyi.

2015. szept. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
bio XD van abban a vd40től kezdve minden. mi aban a bio? az összetevő mindig változik. thc mindben van, de nem csak egy fajtája van. kbXY(nagyon sok) módosulatát betiltották. ezért változtatják mindig, hogy más legyen, és ne kimutatható, abból is ne a tiltott. csak az a gond ezzel, hogy tényleg nincsenek tesztelve, másszóval ha veszel egy adagot te is tesztalany vagy. most csak pl. VOLT haverom vett egy packot, betekerte a megszokott kis adagját, a 3dik slukknál meg lefordult a székről. a drílerbácsi nem mondta hogy kicsit erősebb a cucli a megszokottnál. láttam már a srácot földön fekve sírni, mikőzben könyörgött hogy őljem meg stbstb.talán az eredeti holland a leg kegyelmesebb meg az extasy. de már a fsz se tudja hogy mit adnak a pénzedért.
2015. szept. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy mindketten dohanyzunk es töltjük a cigit tehát otthon mindig van hüvely. Cigipapir nincsen. nala sincs. Nem arrol van szo, hogy nem bízom meg benne, van bennem egy egészséges felelem inkabb ezzel kapcsolatban. A megismerkedesunk idejen volt egy par dolga amivel nem voltam kibékülve sokmindent szépített magavl kapcsolatban, volt néhány hazugság amivel lebukott. Az a problema, hogy meg "csak" 5 honapja nem szívja es rengeteg stressz éri es felek, hogy ujra ebbe fog menekülni.

A legrosszabb az egészben, hogy a megismerkedesunkkor a szulei nagyon orultek nekem, szabályosan oda akartak költöztetni, de megis folyton a múltját hanytorgatjak neki is es nekem is es örökké elbizonytalanitanak a sajat gyanakvasukkal. Nagyon paradox az egesz mert bennem látják a nagyfokú változás reményét, azt mondjak igy meg nem lattak not szeretni a fiukat. Most egyutt lakunk, mert a szüleivel való kapcsolata egyre drasztikusabb volt mar az utobbi idoben, ugyanis az élozmenyek miatt oo mar abszolút nem bíznak benne, ha mar egy kicsit is bágyadt a szeme azt hiszik megint szívja. Folyton áll a bal otthon, mindennel ot gyanúsítják ha eltűnik valami, ha barmi problema van, hiaba magyaráztam el nékik, hogy ezzel csak azt érik el, hogy ujra visszamenekul abba az életbe. Velem nagyon kedves, mindenben segit, a hazimunkaban, bármire szükségem van megadja, tenyleg én maximálisan meg vagyok vele elégedve de teny, hogy néha olyan fura a szeme, de lehet mar csak bekepzelem magamnak. Sajnos megjártam mar sokszor férfiakkal, olyan dolgokat kovettek el amit soha ki nem neztem volna belőlük es mar nagyon nehez biznom barkiben is. De én Vele probalom nem éreztetni azt, hogy milyen múltja volt, mert az a MÚLT. Remelem ha mellettem megleli a nyugalmat amit eddig nem talált, akkor mar nem kell félnie attol senkinek sem, hogy ujra ilyen dolgokhoz nyul.

2015. szept. 4. 06:37
 8/10 anonim ***** válasza:
Most nem fogsz szeretni azért, amit írok, de nézz utána: a sima dohányzás jóval előrébb áll a veszélyes (legális) drogok listáján, mint a marihuána.. szóval miközben te félted a barátodat, közben mindketten a legnagyobb egyetértésben meneteltek a tüdőrák és az érrendszeri problémák miatt bekövetkező halál felé. Hát oké..
2015. szept. 4. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 omba ***** válasza:

Bocs, ilyen nincs:


"Nem arrol van szo, hogy nem bízom meg benne, van bennem egy egészséges felelem"

Én bízok a páromban és semmiféle félelem nincs bennem - lehet még "egészséges"-nek gondolod, de hát ez mitől múlna el?

2015. szept. 4. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
53%
Igenis kérdezz rá és ha csinálja vágd jól nyakon mert ez egy elég undorító dolog.
2015. szept. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!