Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom biztosan, hogy a barátom leszokott a drogról?

Figyelt kérdés

Mielőtt összejöttünk, sokszor használták ezt a haverjaival.

Ilyen kétheti kiruccanások alkalmával tablettát (Extasy talán, már nem emlékszem pontosan), hetente meg nagyjából 1x "vicces cigit" szívtak...

Nagyjából a 3. hónapban kiderült, hogy neki van egy ilyen oldala is... én ultimátumot adtam neki, és azt mondta, hogy le fog szokni.

Nos azóta nem látok rajta semmi abnormálisat, így úgy gondolom, hogy nem csinálja. Sokat vagyunk együtt, már nagyon ideje se lenne rá, meg a haverjaival sem találkozgat annyit, mint régen.


Honnan vehetném észre, hogyha esetleg még mindig csinálja?


Amikor 3 napig folyamatosan együtt vagyunk hétvégén akkor nincsenek rajta elvonási tünetek, mert hiányolná, vagy ilyenek... meg drogos állapotban sem láttam azóta...


Azóta elvileg csak 1x szívott füves cigit, amikor újból kiruccanás volt.


Előre is köszi!!!



2014. márc. 11. 18:13
 1/10 anonim ***** válasza:
45%
sehonnan...minek jössz össze drogossal?
2014. márc. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Mátranováki Fényevő ***** válasza:
57%

Tudom, hogy amit most írok, azért bőven fogok kapni kedvességeket, de nem érdekel.

Laktam együtt drogosokkal, olyanokkal is, akik csak füvet szívtak, olyannal is, aki komolyabbakat használt. Ha valaki rendszeresen tép, teszem azt, hosszabb ideje, akkor nem hiszem, hogy le fogja tenni a két szép szemedért. Lehet jönni, hogy a fű nem drog, meg a többi szöveg, de a mentális függőség néha rosszabb, mint a fizikai és rövid idő alatt elő tud jönni. A füves lakótársam, mikor odaköltöztem, még csak pár naponta szívott egy-egy szálat. Mikor eljöttem, egy hónappal később, már szinte minden pénzét fűre költötte, meg néha valami erősebbre, és valószínűleg előtte is csak azért "spórolt" rajta, mert nem volt pénze.

(Tudom, heti egy alkalom, ne beszéljek függőségről, nem is jelentem ki, hogy az lenne, csak egy példát hoztam fel.)

Aki meg mellette extasyval is él(t), esélyes, hogy nem állt meg ott, szóval megint csak fennáll a veszély.

Innentől már csak annyit tehetsz, hogy bízol benne és reménykedsz, hogy tényleg leállt vele.

2014. márc. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
50%

A viselkedéséből.. Ha agresszív, fölényeskedő, titkolózik, paranoiás.. Ezt neked kéne tudnod, te jársz vele.

De ha felmerül benned a kérdés, akkor valószínű, hogy van benne valami, ilyen esetekben előfordul, hogy a megérzés az egyetlen ami utal rá, hiába tünteti el valaki a bizonyítékokat, a megérzés akkor is lebuktathat bárkit.

A drogtémára hogy reagál? Próbáltál már beszélni vele róla? Ha túl hevesen reagál, az is árulkodó jel lehet.

2014. márc. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Nem tartom szerencsésnek egy párkapcsolatban az ultimátumokat. De ez a ti dolgotok. Ha meg nincs bizalom. Az is.
2014. márc. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
25%
A fűvel addig tényleg nincs gond,amíg nem napi szinten szívja szét agyát,alkalmanként a haverjaival belefér,de hogy abbahagyja az ex-et ahhoz kell egy kis akaraterő.
2014. márc. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
25%
Az mdmara rászokni nehezen lehet. Mivel nagyon erős toleranciát okoz.
2014. márc. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
50%
már nincs olyan hogy MDMA,keverik mindenféle szintetikus C-listás sz*rral,főleg nálunk nem,ahol még a porcukrot is ütik.
2014. márc. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Azér aki keres talál ám :))
2014. márc. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
65%
A válasz egyszerű: a barátod NEM volt rászokva a drogokra. Azért az a kéthente egy eki + heti egy füves cigi még nagyon laza (ha tényleg csak ennyiszer csinálta). Amúgy kérdező te voltál már részeg? Ha kéthetente piálna azért is paráznál?
2014. márc. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
pontozzatok lefele;)
2014. márc. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!