Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan vagyok féltékeny?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan vagyok féltékeny? Megbízok benne, de már kezd nagyon zavarni ez a dolog.

Figyelt kérdés

A barátom nagyon szegény családba született, de 14-15 évesen egy férfi felkarolta és neki köszönheti, hogy most 20 évesen mindene meg van, persze megdolgozott érte rendesen.

Ez a férfi nagyon rendes, sok fiatalnak segít, mert Ő sem jó körülmények között élt gyerekként.Van egy lány is, akivel sokat törődik, mintha a lánya lenne. A barátomnak ezzel a csajjal olyan volt a kapcsolata, mintha testvérek lennénenk, de már épp, hogy beszélnek.Ennek a lánynak van egy barátnője, aki sokat van velük. Barátom és a másik lány is a férfinek dolgozik, egy családi vállalkozásban és ez a legjobb barátnő sokat jár be oda. Egyszer a csaj elszólta magát előttem, hogy a barátomnak tetszik a barátnője.Persze, a barátom kimagyarázta magát, hogy egyáltalan nem igaz, csak a csaj be akar kavarni nekünk és, hogy soha nem is beszélt még a barátnőjével, mert nagyon csendes és ők amúgy is ritkán találkoznak max.1-2 percre.

Nem rég elmentünk fagyizni a barátom fönökével és ott volt ez a lány. Tényleg csendes, de közben látszik rajta, hogy egy ribi. A barátommal szembe ült le ( én mellette ültem ) folyton láttam, hogy egymásra néznek pár másodpercre, ha a barátom kérdezett tőle valamit olyan mosollyal válaszolt neki, mintha a kezét kérte volna épp meg. Nagyon összevesztem ez után a barátommal és kértem, hogy többet ne találkozzon úgy vele, hogy nem vagyok ott.Megoldható lenne, mert közben a lány barátnője felmondott, így nagyon nincs is okuk találkozni.

Ma délelőtt barátommal voltam és folyton a telóját nézegette, ha jelzett, hogy írtak neki egyből elővette. Mikor egyedül hagyott, (tudom írtó szemét dolog) megnéztem kivel beszél...és a csajjal! Úgy tudtam nem is ismerősök.

Tegnap este jelölte be a barátom, mint megtudtam előtte együtt voltak mekizni és olyanokat írt neki a barátom, hogy "most már sűrűbben találkozunk" meg "örülök, hogy nem úgy kezelsz már, mint egy idegent".

Nagyon szeretem a barátomat, nem nézem ki belőle, hogy megcsalna, ez a csaj nem is szebb nálam, de mégis féltékeny vagyok. Nem merem elmondani, hogy belenéztem a telójába, de valahogy muszáj megtudnom, hogy tényleg tetszik-e neki ez a ribi.

18/L


2015. szept. 4. 11:51
 1/7 Dreed ***** válasza:
92%

Le kell ülni vele,és komolyan megbeszélni. Egy pár vagytok,ez így működik.nincs kibúvó,se egyszerűbb megoldás. Megbeszélitek,és akkor kiderül mi van.

És igen,neked is el kell mondani,hogy belenéztél a telójába. Ha te is titkolózol,akkor a pasidon se csodálkozz.

2015. szept. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
+1 az elsőhöz. A taktikázás, titkolózás, kémkedés egyik féltől sem jó. Beszéljétek meg nyíltan.
2015. szept. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez már veszett ügy...
2015. szept. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Először is, a cím helytelen, mert igazából NEM bízol meg benne. De nem is nagyon szolgál rá. Valószínúleg előbb-utóbb le fog lépni, csak nem meri megmondani.
2015. szept. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%

Számomra elég egyértelmű a helyzet. Azok az üzenetek önmagukért beszélnek, számomra itt érne véget a kapcsolat. Én ebből azt szűröm le, hogy nagyon is érdekli a lány. Főleg ha ennyire izgalomban van és folyton lesi a telefonját. Persze ez csak az én véleményem, de én biztos vagyok benne, hogy vagy ezzel a lánnyal, vagy valaki mással, de k..va hajtó 7 szentség hogy meg fog csalni.


24/N

2015. szept. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%

>Azok az üzenetek önmagukért beszélnek, számomra itt érne véget a kapcsolat.


Anélkül, hogy egyszer is beszélnél vele erről? Ennyi eszed van.

2015. szept. 7. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi lett a vége?
2016. ápr. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!