Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudom, hogy nem nagy katasztró...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy nem nagy katasztrófa ez a dolog, nem akarok ennyire féltékeny lenni, de Nektek mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
A minap a pasim nálam hagyta az egyik tablettjét, hogy lementsem,amit akartam, unatkoztam és megnéztem a videót is, ahol kocsmában volt a haverjaival, zenét hallgattak, buliztak, és a barátomat láttam, kiabálta az egyik havernak, hogy gyere, nős újságot talált, és azt nézegették, a pasim meg mondta, hogy ezt ne vegye fel,és ott vége is lett a videónak. TUDOM, h a fiúk szívesen néznek ilyet. Csak én nem gondoltam, h ilyet is szokott a pasim, mert nekem folyton azt hajtogatja, h nálam nincs jobb, és szebb, meg ha én is ott vagyok a haverjaival, akkor ha a haverjai mondják, h nézzétek az a fullos csajt, akkor nem érdekli a barátomat. Ki is szokta jelenteni, ha ott vagyok. Ezt az oldalát ismertem eddig. Eleinte furcsálltam is, h ennyire nem érdekli más nő, h rá se néz, meg se jegyzi viccből, h azta..vagy valami. Mert sokan ilyenek. Apám is szokott viccelődni anyám előtt, ha a tvben lát egy jó nőt. Kicsit önbizalom hiányos lettem most, mert pont nem rég beszéltük a pasimmal, hogy a lábam miért nem olyan feszes,szép, formás, hanem olyan mint egy bot. Vagyis én mondtam neki, és azt mondta h kicsit, de jó így neki. Meg tudom hogy a popsim se a legszebb, kerek, de kicsit lapos. Szóval én eléggé utálom a testem, nem csodálom, ha mást nézeget. De akkkor mondja, meg h változtassak a testemen.
2015. aug. 17. 12:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

" Kicsit önbizalom hiányos lettem most"


Nem most lettél önbizalomhiányos, hanem eleve az voltál. Ha lenne önbizalmad, az ilyesmi egyáltalán nem hatna rád, egy legyintéssel elintéznéd.

2015. aug. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha TE elégedetlen vagy a testeddel, de Ő nem, akkor miért várod, hogy Ő mondja ki, ha egyszer az az ő számára hazugság?


Ne az ő fülét rágjad, hanem menjél szépen valami alakformáló tréningre, oszt jónapot.

2015. aug. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Igazad van ,mert eddig is voltak hasonló problémáim, ahogy most elgondolkodtam. A pasim barátai között van pár lány is, nem haverkodik velük, csak ők is oda szoktak jönni a többi fiú miatt. És azok a lányok sokkal szebbek szerintem, az egyik lánnyal szokott csak beszélgetni,de vele is csak néha, de ha oda jön az a lány, én folyton egy senkinek érzem magam, kb úgy érzem magam, mint királnynő és alattvalója.
2015. aug. 17. 12:11
 4/13 A kérdező kommentje:
De engem most az a vélemény érdekelne, hogy a hátam mögött miért nézeget ilyen újságot, előttem meg nem!
2015. aug. 17. 12:14
 5/13 anonim ***** válasza:
Mert nem tudja hogy, hogy reagálnál erre, de szerintem ez nem baj hűséget fogadott nem vakságot. Nekem ha van barátnőm és meglátok egy jó csajt simán elszólnék egy ilyet hogy atya-gatya vagy akármit és ha ez fordítva lenne az se zavarna.
2015. aug. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem hiszem, hogy szeretetteljes lehet bármilyen kapcsolat, ahol "pasimnak" és "nőmnek" szólítják egymást a felek...
2015. aug. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem is szoktam pasimnak hívni, az olyan kihívó, nagyszájú kijelentés. Másoknak mindig azt mondom, hogy a barátom. Amúgy itt azért írtam pasimot, hogy ne legyen szóismétlés..
2015. aug. 17. 12:49
 8/13 anonim ***** válasza:

"De engem most az a vélemény érdekelne, hogy a hátam mögött miért nézeget ilyen újságot, előttem meg nem!"


Tán nem akar megbántani, erre nem gondoltál? Biztos tudja, hogy téged érzékenyen érintene.

2015. aug. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
De gondoltam rá...
2015. aug. 17. 12:55
 10/13 A kérdező kommentje:
És akkor ne is mondjam neki, h láttam a videót,de nem baj..?
2015. aug. 17. 13:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!