Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok, ez azonban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok, ez azonban nem viszonzott (pedig szerintem tudja mit érzek). Kialakulhat nála később szerelem?

Figyelt kérdés
laza baráti kapcsolatban vagyunk már egy éve, kb két hetente találkozunk baráti társaságban, de már az is megesett, hogy kettesben mentünk valahová... de semmi biztató nem történt sajnos... pedig egyébként nagyon jól megértjük egymást...
2008. szept. 8. 14:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha ennyi idő alatt nem, akkor már nem is valószínű, hogy próbálkozni fog. Nézz körül, biztos találsz majd olyat, akinek te is kellesz!
2008. szept. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
:D "akinek te is kellesz"... ez azért elég durván hangzik... nem arról van szó, hogy nem kellenék senkinek (szerencsére), csak egyszerűen szerelmes vagyok...
2008. szept. 8. 14:35
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha tudja, mit érzel, és mégsem lép, akkor valószínűleg ő nem szerelmes, viszont a barátságod fontos lehet számára. Ha valaki egyszer eldöntötte, hogy nem szerelmes, az sajnos nem változik meg az esetek többségében. Esetleg meg lehet próbálni, hogy látványosan flörtölsz mással, és/vagy arra utalgatsz, egy másik emberrel alakulgat valami - csak nehogy visszafelé süljön el, mint a rossz vígjátékokban, hogy pedig már a nyelvén volt a kezdeményezés, de így hallgat.

Attól is függ, hogy fiú vagy-e vagy lány. Ha fiú vagy, akkor a kiszemelted, ha bejössz neki, valószínűleg Tőled várja a kezdeményezést. Ha lány, akkor is kezdeményezhetsz, de tudd, hogy ez ingoványos talaj - sok pasi kap az alkalmon, akkor is, ha nem szerelmes, és nem akar járni az illetővel. Ilyenkor van, hogy a barátságot is képe szárójelbe tenni. Aztán meg neked lesz szar.

Szerintem is lehet, másfelé kellene körülnézned. Végülis megmondhatod neki, mi a helyzet, csak azzal a barátságot kockáztatod (bár nem biztos).

2008. szept. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

én szeptember 15.-e óta szerettem egy lányt és november.28.-án lemondtam róla.eddig nem kelletem neki tovább álok.most a barátnőjénél próbálkozok.nem tudom.

1év után már kell, hogy valami legyen.egy puszinak kellet volna lenni legalább ölelés együtt bulizni stb

2008. dec. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!