Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Van esély a kapcsolatra? *-*: )

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok 1 olyas vkibe aki 2 évvel idősebb.(én 14 vok ő 16)

ez lehet akadály egy kapcsolatban?Ráadásul tudom ez butaság de kevés az esély hogy egyáltalán bejövök neki,mert ő egy hát "ismert ember" (nyugi magyar) szóval még nem is taliztunk.:)de nagyon szeretnék.*-**-**-**-*:-)

tudom kis buta libának tartotok akinek egy plátói szerelme van.De ez akkor is az..<3


2010. márc. 12. 00:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

most nem akarlak elszomorítani,bocsi

de már h lenne esély ha soha életetekben nem is találkoztatok??

de ezt bővebben le kéne írnod...mert egyáltalán egy városba laktok,vagy közelbe?? mert ha igen akkor még talán lenne esély a találkozásra....vagy csak tv-ből láttad??

és ha nem jön össze,akkor nyugi,hidd el elfog múlni ez a plátói szerelem,egy idő után,ebben a korban normális az ilyen

2010. márc. 12. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Komolyan, elsőnek igaza van, el fog múlni. Most még ilyen korban minden második tinisztárba szerelmesek a hozzád hasonlók. Mit gondolsz mennyi 13-14-15 éves szerelmes az Anti Fitness Szar énekesébe, meg Espébe, meg ezekbe a ratyikba? És mindegyik arról álmodozik, hogy "ááá ez a srác tuti szerelmes lenne belém, és majd elvesz feleségül, a többi kis ribi meg koccolhat le róla"

Áh, fiatalság, bolondság.

2010. márc. 12. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Rajtad múlik...nomeg rajta, hogy tetszel-e neki.

Szerintem még fiatal vagy, de ha 5 év múlva is ennyire szerelmes leszel és addigra kialakitassz vele egy jó baráti viszonyt akkor az esélyed nagyon megnö. A barátság könnyen átfordulhat szerelembe. Szebb érzés nincs is!

2010. márc. 12. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Idióta vagy. Remélem kinövöd...
2010. márc. 12. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!