Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiú:35 lány:17, van esély...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú:35 lány:17, van esély kapcsolatra?

Figyelt kérdés
2011. máj. 26. 15:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, mi a leggázabb az egészben? Hogy 35 évesen ő már nem fiú, hanem férfi... te viszont még mindig csak egy lány (nem nő) vagy:)
2011. máj. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
hát ez elég necces. ha idősebb lennél akkor nem lenne gáz ez a 18 év, de így 17 évesen még az szerintem.
2011. máj. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha szerelmesek egymásba, ha a srác szívesen vár még akár 10 évet a gyerekvállalással, ha a lányt nem fogja zavarni, hogy a párja 20 év múlva (mikor Ő 37) már nem nagyon tud teljesíteni az ágyban és valószínűleg 50 éves korára egyedül marad, akkor van.
2011. máj. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ne gondolkodjunk már életre szóló románcban. A csaj még csak 17.

Lehet néhány jó évetek és ennyi. Ha ezt el tudjátok fogadni akkor hajrá!

2011. máj. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Tudod kérdező a nő 30 felett kezdődik, hol vagy te méég ettől???


Sehol :)


Persze imponálj neki hátha bejön a „„„„fiúúnak„„””””, ahogy a többi korodbeli is teszi... Elvétve egy férfi nem kislányokra vágyik....

2011. máj. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Miből gondoljátok, hogy a lány a kérdező?
2011. máj. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

ma 15:41

na ezaz. Lehet, hogy a lány, de én is először arra gondoltam, hogy a pasi kérdez

2011. máj. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Akárki kérdezi, gáz. Akár az apja is lehetne. Bár, ha belegondolok, hogy ha tálcán kínálnák fel nekem Johnny Deppet, tuti nem mondanék nemet a kora miatt.... Nem is olyan gáz :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

De ez elég valószínűtlen, és még Johnny Deppel sem mernék hosszú távra tervezni a korkülönbség miatt, hiába Johnny Depp. Szóval remélem érted mire akarok kilyukadni.

22/L

2011. máj. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
nagyon gáz :S nemtudom mit akarhat egy 17 éves csaj egy 35 éves pasitól ... vagy fordítva tökmind1. szerintem felejsd el. korodbelit keress.
2011. máj. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ebből egy tökéletes apa-lánya, esetleg keresztszülő-keresztgyerek kapcsolat lehet, másmilyennek esélye sincs.
2011. máj. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!