Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kinek mi a véleménye a távkapc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mi a véleménye a távkapcsolatról?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy nem jó a távkapcs.,de az a gáz,h itt a közelbe nem találok normális pasit.Ráadásul még rosszabb,mert a srác külföldre menne melózni és havi egyszer jönne haza:-S
2010. márc. 12. 00:26
 1/8 anonim válasza:
Racionális értelemben partyztasd be magad. Az meg hogy mit csinálsz, amíg távol van az megint más kérdés. Ha meg jön legalább fix a dolog:)
2010. márc. 12. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát a havi 1 ugyebár nem kapcsolat, hanem csak "fucking buddy" (dugó haver/pajtás a gyengébbek kedvéért). Egyéb kérdés?
2010. márc. 12. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
a nők szeretik a hosszútávú kapcsolatot, ezért nekem is volt 3 éven keresztül. aztán csináltunk belőle egy rövidtávú kapcsolatot. mindkettő jól működött.
2010. márc. 12. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Jól működhet pl.. nekem van egy csajom 8500 km-rel arébb az Atlanti Óceánon túl... van férje... de 4-5 évente összejárunk inni bulizni dugni stb.


J

2010. márc. 12. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Szerintem senki nem tehet arról, hogy hol "ejtette le a gólya".... szerintem inkább a szeretetről szól a dolog. Ha ighazán szeretitek egymást, akkor semmi esetre sem lesz probléma...sőt, a várakozás megteszi a maga jó hatásait is :) Én is távkapcsolatban éltem mindig (jelenleg csak alakulófélben van egy).... és a legtöbbet amit vártam eddig a páromra, az 3 hónap volt..., de kibírtuk és nagy öröm volt a találkozás :)

Szóval mindez nem a km-től függ, hanem tőletek

21/L

2010. márc. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Azt kell mondjam, hogy minél közelebb lakott hozzám az aktuális barátom, annál nyomorultabb volt az egész párkapcsolat... Lehet, hogy csak rossz embereket fogtam ki, de nekem a távkapcsolatom működik legharmonikusabban. Pedig ugyanannyit, ha nem többet beszélünk és találkozunk, mint előző kapcsolataimban.

100 km van köztünk, nyáron lesz másfél éve, hogy együtt vagyunk, és nagyon kielégítő.

Szóval szerintem az ember örüljön annak, hogy párt talál, akiben megbízhat, az már mellékes kérdés, hogy hol és mikor tudnak találkozni.


Ja, teszem hozzá, az előző kapcsolataim nem összeférhetetlenség miatt nem működtek, vagy nem abból volt a probléma, hogy túl közel laktunk egymáshoz és egymás idegeire mentünk, egyszerűen így jött ki.

De nem igazán tudtam elképzelni korábban, hogy olyan sráccal járjak, aki több km-re lakik tőlem.

Mégis egy ilyen srác mellett kötöttem ki. :)

23L

2010. márc. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

a távkapcsolat nagyon rossz!

mert ha szereted a másikat,akkor csak vágyódsz utánna,de talizni meg úgysem tudtok.. szerintem keress egyet a közelben,hidd el menni fog. nekem sem ment sok ideig,de mostmár egyre közelebb vannak:D képzeld,a mostani két utcával arréb lakik;)

2010. márc. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Érdekes dolog ez a távkapcs.az biztos.Max megyek utána küldföldre:-D
2010. márc. 12. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!