Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy komoly kapcsolatban heti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy komoly kapcsolatban heti hány szexet engednek meg a nők?

Figyelt kérdés
2015. szept. 6. 11:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%
Heti minimum 7-et tuti engednék, általában a barátom akar kevesebbet, amúgy jó esetben azt nem engedi a másik, hanem mindketten akarjátok :D
2015. szept. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nincs erre válasz, mert minden nőnek más az igénye. Van, akinek fontosabbak a közös programok, a beszélgetések, van, aki meg szexmániás.
2015. szept. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Amennyit csak kívánunk. Ez nem " engedés" kérdése. Ha szereted a másikat, néha elég egy összepillantás és egymásnak esés követi. :)
2015. szept. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Mint az állatvilágban komolyan... :D Ez nem megengedés kérdése.
2015. szept. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
16%

Nekem kb. 3 naponta van rá igényem, szóval többet ne akarjon egyik csaj se.


Mondjuk csajként könnyű elvárni a heti ezret is akár. Nem rájuk hárul a dolog neheze.


mondjuk ha rabszolgáim lennének heti ezr nálam is ok, mert akor csak hanyatt kell feküdni aztán dolgozzanak a csajok. azért tartanám őket.

2015. szept. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
2%
Nem tudom, te hogy vagy vele kérdező, de nekem komoly kapcsolatban napi 3-at szoktak "megengedni" a nők. :P Nyilván tudok egy s mást. :D
2015. szept. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
95%
Az már régen rossz,ha egy kapocslatban nem akarod a szexet,csak engeded.
2015. szept. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
92%
*kapcsolat
2015. szept. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Jajj, ez megint olyan nagyon általánosítás...

Nekem pl. nőként nagyobb igényem van a szeretkezésre, mint a páromnak, most akkor ő enged meg nekem kevesebbet..?

Nem attól függ, hogy komoly-e a kapcsolat, vagy sem, hanem hogy kinek mennyi az igénye. Ami jó esetben közös megegyezésen alapszik, mert ha már engedni kell, akkor ott komoly gondok vannak.

2015. szept. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Nos, ez függ attól, milyen alázatosan járult elém, és milyen ajándékokkal próbálta meg elnyerni a kegyeim és kiérdemelni a nagyonis megtisztelő hajlandóságom. Az a minimum, hogy előtte puszta kézzel verjen le egy medvét és utána erőszakoljon meg egy kan oroszlánt. Ez a férfitól függ, ha naponta tesz így, akkor naponta lesz szex.



Remélem te sem gondolod komolyan, hogy ez a fentieknek megfelelően működik. Komoly kapcsolatban azért a felek kívánják egymást (jobb esetben), így a maguk igénye és ereje szerint amikor mindkettejüknek jól esik, akármikor szexelnek. Én naponta örülnék neki, a párom inkább két-három naponta szeretné. Hát van ez így. Egyikünk sem erőszakoskodik, de ha van aktus, akkor az nem a másik "engedélye" miatt van. Hanem mert mindketten szeretnénk.

2015. szept. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!