Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nálatok, hogy van ez a különsz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok, hogy van ez a különszórakozás? Mi a normális?

Figyelt kérdés

Barátommal több mint 2 éve vagyunk együtt, ő minden hétvégén elmegy szórakozni a barátaival. Nemrég hoztam fel, hogy én is elmennék barátnőimmel, de ezen össze is vesztünk, hogy én egyedül nem mehetek. Csak vele. Szerintetek? szerintem egy jó kapcsolatban egyenlően kellene engedni a dolgokat.

19/L



2015. szept. 6. 12:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Két év alatt nem voltál sehol külön? Ezen változtass.
2015. szept. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez gyanús, mert tudod, mindenki magából indul ki... Az is lehet, hogy csajozgat. És nem, ez nem normális. Külön is kell szórakozni, neked is. De az is furcsa, hogy téged soha nem visz.
2015. szept. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ez így nem fair, nyugodtan menj el a barátnőiddel.

Vagy talán nem kapcsolatban élsz, hanem börtönben?


Mindenképp változtass, mert baromira elfajulhat a helyzet. Előbb-utóbb azt veszed majd észre, hogy amíg ő szórakozgat, társasági életet él sok baráttal, te tökegyedül maradsz, elpártolnak a barátaid és otthon fogsz ülni besavanyodva és várod, hogy hazajöjjön.

2015. szept. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy nem mehetsz? :D Nem tilthatja meg, nyugodtan menj vagy akkor ne menjen ő se egyedül, ilyen nincs, hogy az egyiknek szabad valami, a másiknak meg tilos.
2015. szept. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha valakihez tartozom, nem érzem jól magam egyedül semelyik buliba, és igyekszem rövidre zárni, ha nem volt más választásom és köteleztek, hogy elmenjek.
2015. szept. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem normális. Én is jobban szeretek a barátommal bulizni, mert ha nincs ott hiányzik, de van, hogy egyedül megyek, mert ő nem ér rá, és olyan is van, hogy ő megy egyedül a barátaival, mert én nem érek rá. De volt rá példa, hogy megbeszéltük 2 fele megyünk, mert ő nem akart koncertre menni, hanem a barátait követte volna a kocsmába, én meg fordítva
2015. szept. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szoktam vele menni elég gyakran egyébként. De ezt én sem értem minek nem érti meg hogy amit neki szabad azt nekem is. De ő félt, meg hogy egy lányt könnyebb bántani meg ilyenek...
2015. szept. 6. 23:15
 8/9 anonim ***** válasza:

>szerintem egy jó kapcsolatban egyenlően kellene engedni a dolgokat.


Pontosan. Ő is mehet, te is mehetsz. Ezt követeld meg tőle.

2015. szept. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem az a mormalis, ami mindket (!!) felnek megfelel.


Nalunk nem tema a kulon szorakozas, utazas, stb., fuggetlen tipusok vagyunk es nem feltekenykedik egyikunk sem. Sokszor szorakozunk egyutt, de van, hogy egyikunk nem er ra vagy nincs kedve/nem erdekli-erdekel az edott program, nem csinalunk ebbol problemat.


Az, hogy o megy nelkuled, amerre akar, te meg nem mehetsz sehova nelkule, enyhen szolva sem fair. Allj ki magadert!

2015. szept. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!