Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális amit csinálok, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális amit csinálok, vagy ahogy gondolkozom?

Figyelt kérdés
Minden nézőpont kérdése persze.A barátommal összejöttem anno,majd pár hónap után elköltöztem más városba,ez miatt nagyon ritkán tudtunk találkozni,és távolságtartó is voltam vele szemben.Aztán visszatértem,ment tovább ugyanúgy a kapcsolat.Viszont kiderült hogy ez idő alatt összejött egy nővel,rendszeresen találkoztak.Megbocsájtottam neki,mert valahol az én hibám is volt az egész,mást nem akarok keresni,mert ettől függetlenül összepasszolunk.A témát nem hozom fel,de bennem megváltoztak a határok hűség szempontjából.Jelenleg azon az állásponton vagyok,ha ő megtette ezt,nekem is szabad,nincs bűntudatom.3 hónapig volt egy szexkapcsolatom,azt befejeztem,most ismét kilátásban van egy srác,akivel tuti hogy történni fog valami.Úgy érzem hogy nekem ez jár,persze ugyanúgy tudok a barátomhoz viszonyulni,csak kissé érzéketlen lettem a félrelépésekkel kapcsolatban amit csinálok.És akkor tényleg igaz a mondás,aki egyszer megteszi,megcsinálja többször is.Mivel a barátom mellett akarok maradni,ez a hozzáállás szerintetek meddig fog működni,úgy hogy már azért elég idősek vagyunk,mindketten elhagytuk a 3. X-et ?
2015. aug. 30. 08:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha mindkettötöknek megy a nyitott kapcsolat akkor semmi gond.
2015. aug. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem vagyok bigott megcsalás ügyben, de az hogy gyakorlatilag rögtön csalod a barátodat erősen megkérdőjelezi nekem, hogy ti most tényleg párkapcsolatban vagytok. Ez inkább tűnik barátság extrákkal kapcsolatnak. Még azt is érteném hogy egyszer visszacsalod, de a második mire? Ráadásul nekem az se egyértelmű, hogy egyáltalán megcsalás volt-e amit a barátod csinált.
2015. aug. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezen sokat gondolkozom én is, van pár jó könyv a témában, olvasd el őket!
2015. aug. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy egészséges, normális párkapcsolatban szerintem ez elfogadhatatlan. Ha szeretnéd őt, nem így viselkednél.
2015. aug. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem hittem volna, hogy ilyen gyerekes felfogással mindketten harmincon felül vagytok...!


23/F

2015. aug. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!