Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én szeretném letörölni magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én szeretném letörölni magam myvipről, nagyon megutáltam a lentiek miatt. Régen a barátom szó nélkül mondta hogy ő is letörli magát, ha én is, de most mondta hogy ő nem fogja letörölni magát. Pedig jólesne. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Rengeteg gondunk volt régen a myvippel a párommal. Olyan kommenteket írt csajoknak, mint aki csajozni akar. És rengeteg ilyen vitánk volt.Tudom hogy nagyon sok bosszúságot fogok magamnak okozni,ha nekem nem lesz myvipem,miközben neki van,és mégcsak véletlenül se láthatom meg ha ír vkinek...
2008. szept. 8. 15:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól függetlenül, hogy fent vagytok e mindketten vagy sem, itt van valami probléma. Ha a barátodnak ilyen dolgai vannak, akkor ezt mindenképp fogja csinálni, csak lehet, hogy más felületen. Bizalom nélkül pedig hosszútávon biztos, hogy nem fog működni ez a kapcsolat.
2008. szept. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

hm... regelj egy álnéven és ugy hátha meglátod ha más csajnak ír...

de minek ír egyáltalán más csajnak kommentet??? ha megbeszéltétek akkor bízz benne, h nem fog többet ilyet tenni...

2008. szept. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ezek régebbi dolgok voltak,tavaly nyári,stb...Volt egy szakításunk és utána megbeszéltük,az őígérete volt,h ő soha nem ír többé egy lánynak sem...csak ha nem lenne benne a pakliban h ha én nem vagyok fent,akkor csinálhatná,mert semmi esély nincs rá h meglássam,nem félnék...engem meg,féltékenységemet tekintve tuti megenne a fene ha nekem nem lenne myvipem,neki meg igen!
2008. szept. 8. 16:12
 4/6 A kérdező kommentje:
írjatok még légyszi!
2008. szept. 8. 16:53
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én pasim is hasonlóan viselkedett, bejelölgetett olyan csajokat myvipen akiket nem is ismert, aztán következett az msn...Kiakadtam én is, mert letagadott nekik.Elhagytam, jött utánam sokáig, visszafogadtam azzal a feltétellel hogy törli magát az összes ilyen oldalról, letörölte, de sose tudtam megbízni már utána benne.Találsz jobbat is, szakíts vele.
2008. szept. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
megbízom benne,csak zavartak ezek a dolgok...elhiszem neki h nem csinálja,csak ha letörölném magam,nem lenne az a pici biztonságérzetem..elhagyni nem fogom,mert életem szerelme,egy kis gyerekes feltűnési viszketegséggel,aki nem bírja ha nem figyelnek rá a párján kívül mások!
2008. szept. 8. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!