Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom fenn van tinderen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom fenn van tinderen, mit csináljak?

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt. 26 évesek vagyunk. A telóját megnéztem és telepítve van a tinder. Mit csináljak?

2015. szept. 6. 21:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%
Semmit.
2015. szept. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

:D Telepítsd fel te is a tiédre, majd az ő telefonján keresd meg magad és lájkold be, aztán a sajátodon is

majd várd a reakcióját! :D

Szerintem vicces lesz! :P :D


Ha nem lesz kacagás a vége, akkor írj rám és megkereslek én ;)

2015. szept. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle, hogy miért nem érzi már kielégítőnek a kapcsolatotokat!
2015. szept. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Te is szerezd be a Tindert. Majd ha meglát, akkor nem tud kérdőre vonni, mert akkor magát is lebuktatná, vagy ha mégis megteszi, mondhatod, hogy csak úgy eltávolodtatok egymástól és úgy láttad itt megtalálod. Persze nem kell tőrbe csalni, de ilyenkor szoktak rákérdezésnél össze-vissza magyarázkodni. Mikori a Tinder? Nem lehet, hogy még a kapcsolatotok előtt tette fel és használta?
2015. szept. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

#4 nálunk még nem volt ismert 3 éve a Tinder :D

Talán nem is létezett még...? :P

2015. szept. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
25%

ezek a rohadt appok úgy települnek az ember telefonjára mint a vírus, kár belelátni dolgokat.

esetleg nyisd meg, hogy van-eott üzenete, adatlapja.... ha nincs, akkor felejtsd el

2015. szept. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
:D hát azért a Tinder az nem mászik csak úgy sehova! :D :P
2015. szept. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ashley Madison-ra nem regisztrált?
2015. szept. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
egyik telefonomra se telepult a tinder. A progikat az appstoreban toltom le Sajat akaratom szerint.
2015. szept. 7. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
5%

persze, te telepited, szabad akaratodból, de amig nem tudod mi az, addig honnan tudod mit telepitesz? Nekem pl. ajánloba dobta fel, gondoltam felrakom, gyakran teszek fel appokat ajánlóból.

Íy lett tinderem, miközben kb. egyszer volt megnyitva. Badoom is van, ugyanigy, sose használtam.

Nem kell tul komplikálni


Azt kell nézni, vannak-e ott elmentett kontaktok meg üzenetek, esetleg kitöltött adatlap.

2015. szept. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!