Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pénzéhes vagyok, ha zavar,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pénzéhes vagyok, ha zavar, hogy a barátom keveset keres?

Figyelt kérdés

Külföldön élünk. Én 1200€-t keresek, a barátom is ennyit kapott egészen szeptemberig. Én szépen megtakarítottam 1000€-t (én 2 hónapja dolgozom csak), az ő keresetéből nem maradt egy vas se.

Ettől a hónaptól elment szakképzésre, havi 400€-t kap mindössze. A lakásra fizetünk 650€-t, a bérlet 200€ fejenkét, a kaja 200€ kettőnkre, szóval még csak a saját részét se tudja kifizetni semmiből, nemhogy még saját megtakarítást csinálni, ezért nekem kell a saját igényeimből lefaragni. Még 3 évig tanul, és csak ennyit fog kapni.


Jogos, ha ez zavar, vagy anyagias vagyok?

Nőként azért mégiscsak a háromszorosát hozom haza, és nekem kell spórolni magamon.


2015. szept. 6. 18:19
1 2 3 4 5
 1/46 A kérdező kommentje:
Előtte ő munkanélkülin volt, 400€-t kapott, én meg 3 órás állásban 450€-t, szóval korábban se ő tartott el, nem csak két hónapja dolgozom, csak hónapja 8 órázok.
2015. szept. 6. 18:21
 2/46 anonim ***** válasza:
Miért is vagy vele? Kényszerít valaki?
2015. szept. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
84%
Így nem, engem is zavarna, ha mindent nekem kellene fizetnem és nem maradna magamra semmi pénzem, nem is hiszem, hogy vállalnám, dolgozzon suli mellett vagy kérjen a szüleitől pénzt.
2015. szept. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
72%
Miután befejezi a szakképzést valószínűleg többet fog kapni, mint te most.
2015. szept. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
44%
Te nem szereted a barátodat. Te csak a pénzét szereted.
2015. szept. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
98%
Attól függ milyen a kapcsolatotok. Ha most ismerkedtetek meg fél éve, akkor pofátlanság, hogy 3 évig akarja magát eltertatni. Ha 5 éve együtt vagytok, és úgy gondoljátok, hogy majd házasodtok, akkor nekem elfogadható lenne, ha valami olyat tanul, amiből nagy haszon lesz.
2015. szept. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
100%
Külföldön nincs ilyen, hogy diákmunka?
2015. szept. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez egy hosszútávú kapcsolat, amiben korábban vagy a későbbiekben te is számíthatsz az ő (anyagi) támogatására, akkor nem gond. Ha rövid kapcsolat, akkor szerintem probléma. Akkor is probléma, ha eltérőek az igényeitek, céljaitok, valamint ha te tudsz spórolni, ő pedig elszórja a pénz és ez téged zavar.
2015. szept. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 A kérdező kommentje:

5- a pénzét, ami nincs?


2 éves kapcsolat. De én 21 vagyok, ő meg 28, 31 lesz mire végez....

2015. szept. 6. 18:31
 10/46 anonim ***** válasza:
Miért vagy vele? Ki kényszerít?
2015. szept. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!