Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távkapcsolatban élők, ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatban élők, ti hogyan birjátok? Irjatok kérlek történeteket

Figyelt kérdés
Mióta vagytok együtt, hogyan alakult a kapcsolatotok?
2015. szept. 8. 14:59
 1/7 anonim ***** válasza:

2 és fél éve vagyunk távkapcsiban, táv 200 km, hamarosan összeköltözünk, de már nagyon elegünk van a távolságból.

Elején nehéz volt, most meg már azért nehéz, mert a táv miatt azért mind a ketten frusztráltak vagyunk.

Eddig suliba jártam, és most munkát keresek, és amint minden meg lesz, összeköltözhetünk.

Heti egyszer a két város között tali pár órára, és amikor mind a kettőnknek jó, akkor egymásnál pár napot.

A kapcsolatot egyébként neten tartjuk.

Szeretjük egymást, de már össze akarunk költözni.

2015. szept. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ui.: lehagytam, hogy ő 31F, én 25N.
2015. szept. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mi most ho vegen leszunk 3,5 eve egyutt.

Honfoglalon ismerkedtunk meg es ereztem a jatek kozben,hogy nekem errol a ferfirol tobbet Kell tudnom. 15 eves voltam o meg 17,5, keresemre es kozos megallapodas miatt meg mert igazi ferfi nem eroltette a szexet es ket evig vartunk vele (nem bantuk meg) Egymas tokeletes ellentetei vagyunk, o Informatikus es muvesz lelek vagyok De a fontos dolgokban egyetertunk. O szamomra az elso es en is neki. 3000kmre elunk egymastol es felevente talalkozunk egy honap meg 10 nap kozotti idotartamokra. Husegesek vagyunk es nagyon szeretjuk egymast. Jovo szeptemberben koltozunk ossze. Minden nap skypeolunk es amikor tudunk irunk facebookon. Nem egyszeru foleg mikor nincs Jo passzban az ember De nem vitatkozunk meg egyszer sem. Ugy birjuk ki,hogy szeretjuk es szivatjuk egymast De a csipkelodestol elteroen oszintek vagyunk a masikhoz. :)

18/L 21 /F

2015. szept. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Na a 3-mas szinte leírta a történetünket, elég hasonló a sztori. Mi is honfoglalón ismerkedtünk meg már 9 éve, 5 évig éltünk távkapcsolatban, nekünk nagyon nehéz volt, de ha kellene újra végigcsinálnám. Most leszünk 2 éves házasok, és van egy gyerekünk. 24N 28F
2015. szept. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nálunk annyira nem vészes a távkapcsolat, mert nem is annyira táv. 80 km-re lakunk egymástól, mi egyetemen ismerkedtünk meg, évekig jóbarátok voltunk, majd összejöttünk. Most kezdünk dolgozni mindketten, a barátom kb. 50 km-re dolgozik tőlünk, ezért hétköznap egyszer, mikor hamarabb végez, akkor jön délutánra. Egyébként meg hétvégente vagyunk együtt, illetve, ha szünet van (tanárok vagyunk).

Lassan 2 és fél éve együtt, 27/F és 25/N

2015. szept. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
25 éve vagyunk együtt 1400km választ el egymástól.4 éve külföldön dolgozom. Most már nagyon nehezen birjuk.
2015. szept. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi 1 eve vagyunk egyutt, ritkan tudunk talalkozni, nem minden honapban, 350 km valaszt el egymastol. Vannak nehez hetek, de nagyon szeretjuk egymast, minden nap sok orat beszelunk. Nagyon szeretnenk egy csalad lenni, de jelenleg meg sok akadalya van. De kitarto vagyok, tudom hogy o az igazi. 18L
2015. szept. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!