Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lassan 20 éves lány vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan 20 éves lány vagyok, de még nem volt barátom és igazábol nem is szeretnék nem érzem, hogy kész lennék egy kapcsolatra. Valyon ez egyszer fog változni?

Figyelt kérdés

2015. szept. 9. 19:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Amint megtanulod leírni a vajon szót :) Viccet félretéve, persze, ez simán változhat. Lehet, hogy csak nem találtál még olyan embert, akivel el tudod képzelni, és szeretnéd is a kapcsolatot. Egyáltalán nem baj, hogy nem érzed késznek magad rá, sokkal nagyobb gond lenne, ha ezzel nem lennél tisztában, és gyerekesen viselkednél egy-egy kapcsolatban :)
2015. szept. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Uh tènyleg elìrtam, de ègő:/ köszi a választ:)
2015. szept. 9. 20:02
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Szívesen Dugnálak
2015. szept. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
fiú vagyok, nekem sem volt sokáig (20+) senkim. nem haltam bele. :D és még jól is nézek ki,
2015. szept. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

Nekem is 21 évesen lett az első barátom. Előtte nem voltam készen rá, nem is vágytam a dologra. Mindenem volt az utazgatás, rengeteg helyen jártan, és nem akartam ezt feladni.

Most 22 éves vagyok, 6 hónapja vagyunke gyütt barétommal. Tinderen találkoztunk. :)

2015. szept. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Menj pszichológushoz ez nem normális.
2015. szept. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Èn nem èrzem azt, hogy ezzel pszichologushoz kène mennem.
2015. szept. 10. 20:45
 8/12 anonim válasza:
Ha nem is pszichológusi eset, de akkor sem egészséges. Egy normális embernél a hormonális rendszer körülbelül 12 és 18 éves kor között érezteti az emberrel, hogy szüksége van egy társra. Ezen felül lélekben is szükségünk van valakire, akire számíthatunk. Alapvetően férfi és nő két különböző alapkoncepció. Ez persze bonyolultabb, de általánosságban mondhatjuk, hogy a férfi kemény, határozott, racionális, a nő pedig érzelmes, gyengéd, kedves. A két nemnek szüksége van egymásra, mert a két alaptípus harmóniája hozhat igazi boldogságot. Ha nem érzed a másik fél hiányát, az a személyiséged miatt van. Mindkét féllel azonosulni tudsz, ez pedig már identitás problémát jelent. De még ha ez nem is igaz, akkor is az ember alapvetően társas lény, szüksége van arra a szeretetre, odafigyelésre és gondoskodásra, amit általában csak egy párkapcsolat adhat. A társ hiánya később más lelki problémákhoz is vezethet. Változhat a helyzet, de ha nem, akkor lehet, hogy életed végéig lelki beteg leszel.
2015. szept. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Mindegy most nem fogok ebbe belebonyolodni:) Majd lessz valahogy. Csak kiváncsi voltam a válaszokra.
2015. szept. 12. 11:18
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Baszartál.
2015. szept. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!