Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megijedt? Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Bevallása szerint fél a kapcsolattól, mert ő alkalmatlan ilyenre, ma már nem is állt velem szóba, minden közeledésemtől menekült. Eddig 9 hónapig vita és probléma nélkül működött. Lehet ilyenkor tenni valamit, ha közös programra nem hajlandó? Nagyon szeretem és bevallása szerint ő is szeret, de nem akar kapcsolatot... (eddig akart így reménykedem hogy ez átmeneti)

Valaki volt ilyen helyzetben? Ha volt sikerült valahogy megoldania?



2015. szept. 9. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnállak, ugyanebben a helyzetben voltam már én is, hónapokig semmi gond, minden megy remekül...utána feldobtam a "kapcsolat-kérdést", mire azonnal elmenekült, mondvàn ő nem akar kapcsolatot, jöttek a kifogások, hogy miért nem. A pontos mondat így hangzik: "VELED nem akarok kapcsolatot". Sajnálom, az okok biztos megvannak a te esetedben is, utólag én is megtudtam.
2015. szept. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is voltam ilyen helyzetben, és az illető TÉNYLEG alkalmatlannak érzi magát kapcsolatra. És az is.

Évek teltek el, barátok maradtunk, de még csak nem is ismerkedik senkivel, ha esetleg valami felmerülne, azonnal menekülőre fogja. Vannak ilyen emberek.

Nekem azóta lett kapcsolatom, olyannal, aki tényleg alkalmas rá.

2015. szept. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
mik voltak az okok #1? :)
2015. szept. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
péniszméret :D
2015. szept. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!